Press "Enter" to skip to content

Apatinis trikotažas – kaip neapsirikti

apatinis trikotažas

Turbūt kiekvienai merginai ar moteriai teko susidurti su viena, gan erzinančia problema. Kai įtakotos konsultantės, draugės, naujausių mados tendencijų, vienadienių kaprizų, didelės spindinčios reklamos, iškabos „nauja kolekcija“ ar „IT prekė“, ar, galiausiai, blogos nuotaikos, įsigyjame apatinius, kurie mums visiškai netinka. Ne dydis ar forma, bet stilius, audinys, spalva. Tai, kas persirengimo kabinoje atrodė kaip tobulas, mums skurtas derinys, namie atsiduria nukištas į giliausią stalčiaus kampą, nes išmesti kaip ir gaila, vis tik naujas daiktas. O štai nešioti, vilkėti, niekaip nepavyksta. Apatinis trikotažas tiesiog nelimpa, netinka mums, mūsų esybei. Tada mėginame jį perparduoti, įpiršti sesei ar draugei, o nepavykus, tiesiog sandėliuojame tamsiame namų užkaboryje. Taigi, kaip rinktis, kad apatinis trikotažas mus džiugintų, o ne ilsėtųsi komodos stalčiuose.

Pirma ir esminė taisyklė – renkatės jūs. Maloniai išklausykite pardavėją konsultantą, bet neleiskite įtakoti jūsų pasirinkimo. Argumentuota konsultanto nuomonė visada pravers, nes jam apatinis trikotažas tai atversta knyga, kuria jis moka skaityti.

Viską matuokitės jeigu tik tai įmanoma. Jeigu patikęs apatinis trikotažas puikiai atrodo ant modelio ar reklaminiame plakate, nereiškia, kad jis iš tikro taip puikiai tiks ir jums. Tik pasimatavusi galėsite nuspręsti ar pasirinktas modelis jums tinka ar su juo jaučiatės gerai. Jeigu matuojatės itin populiarų, „ant bangos“ esantį IT daiktą, nepameskite galvos. Realiai pažvelkite į save: ar dydis tikrai jums tinka? Truputį spaudžia, numesiu šiek tiek svorio, prasitampys – meskite šias frazes iš galvos. Apatinis trikotažas turi tikti čia ir dabar. Liaukitės save apgaudinėti. Jeigu su dydžiu viskas gerai, įvertinkite stilių. Jeigu tai itin atviri ir seksualūs apatiniai, o jūs labiau mėgstate konservatyvumą, gerai pagalvokite kur ir kada tai vilkėsite. Apatinis trikotažas turi būti vilkimas, o ne laukti pasitaikysiančios progos. Proga tikrai pasitaikys, tik ar prieš kurį laiką pirkti apatiniai tiks taip kaip turėtų – klausimas. Įvertinkite spalvą. Jeigu dažniausiai vilkite šviesius, lengvų, perregimų audinių rūbus, pagalvokite ar ši ryški rožinė liemenėlė tiks prie jūsų aprangos, ar bus kada ją vilkėti. Ir galiausiai, įvertinusi visus aspektus, gerai apsvarsčiusi, pažiūrėkite į kainą. Ar šis, jums patikęs apatinis trikotažas nereikalauja skirti daugiau nei galite. Galbūt verta luktelėti nuolaidų?

Taigi, pasistenkite apatinius rinktis atsakingai, kad jie ilgai jus džiugintų.