Press "Enter" to skip to content

Ar mokate sirgti?

Gerklės skausmasNors šiais laikais akcentuojama, kad farmacininkai sukuria vaistus, kurie padeda apsisaugoti nuo pačių įmantriausių ligų, visgi, tai kas paprasta iki šiol yra nepagydoma. Gerklės skausmas, kosėjimas, sloga metai iš metų žmones erzinantys pojūčiai, kurie kad ir kaip būtų gydomi – vis atsinaujina. Tantum verde purškalas – efektyvus būdas, kuris padeda kovoti su nemaloniais gerklės skausmais. Vaistų pirkimas yra pats pirmas žingsnis, kuris padeda pasijausti kiek geriau ir greičiau pasveikti. Deja, toli gražu ne visi žmonės suvokia, kad sirgimas tam tikra prasme taip pat yra darbas, kurį reikia mokėti atlikti.

Jeigu sergate – tai ir sirkite

Labai daug žmonių pajutę pirmuosius peršalimo požymius kartoja, kad gripas jiems nėra baisus ir jie tikrai neserga, tad gyvens taip, kaip gyveno ir iki dabar. Jie nesiima jokių priemonių ir tokiu atveju paprasčiausias gerklės uždegimas pavirsta rimtu gripu, kurio naikinimas kur kas sudėtingesnis. Jeigu pajutote, kad peršalimas jau įžengė į jūsų kiemą – tokiu atveju pirmiausia labai svarbu, kad suvoktumėte, jog šiuo metu teks sustabdyti visus atliekamus darbus ir paprasčiausiai paskirti save poilsiui ir sirgimui. Neikite į darbą, neikite į mokslus. Kolegos Jums tikrai nebus labai dėkingi, jeigu juos apkrėsite. Juolab, ir pats alinsite savo organizmą ir sveikimo procesas bus ne tik kad ilgesnis, tačiau kai kuriais atvejais gal net ir neprogresuos. Jeigu jaučiate, kad sirgsite – sirkite, o ne bandykite ignoruoti ligą.

Nuo ko pradėti gydytis?

Priklausomai nuo ligos intensyvumo – keliavimas pas gydytojus ne visada yra reikalingas. Kartais užtenka nukeliauti iki vaistininkės. Jis pasakys, kokie vaistai Jums tinka labiausiai įvertinus turimas sveikatos problemas. Taip pat nusipirkite citrinos, įvairias natūralias arbatas ir panašiai, kurios prisideda prie greitesnio organizmo gijimo. Pasistenkite atšaukti visus darbus ir suteikite sau galimybę pailsėti. Žinoma, jeigu gripas labai intensyvus – tuomet poilsis nebus malonus, tačiau jeigu jis dar nebus labai mutavęs – tuomet net ir iš gripo galima išpešti kokios nors naudos.