Press "Enter" to skip to content

Automobilių dalys ir tepalai internetu

automobilių dalys ir tepalai

Kur dažniausiai perkate automobilių dalis ir tepalus? Tikriausiai autoservise, kuriame aptarnaujamas jūsų automobilis. Ar kada nors bandėte palyginti jų kainas su tomis, kurios pateikiamos internete. Pabandykite, būsite nustebinti. Maloniai ar nemaloniai priklauso nuo jūsų automobilio senumo ir mechanikų apsukrumo servise, kuriame tvarkote savo automobilį.

Automobilių dalys internetu perkantiems kainuoja mažiau. Ir kalba eina apie naujas dalis. Internetiniuose autolaužynuose parduodamos dalys gali būti ir pigesnės, priklausomai nuo jų būklės, tačiau dabar svarbu sužinoti naujų dalių kainas.

Perkant automobilio dalis internetu reikia žinoti tiksliai, koks yra jūsų modelis. Dažna parduotuvė tik sukatalogizuoja dalis, tačiau kai kurios pateikia išmanią paiešką. Tai reiškia, kad prieš ieškodami detalių, turite įvesti savo automobilio markę ir modifikaciją. Tai puikus būdas tiksliai nustatyti, kokios dalys tinkamos jūsų automobiliui. Yra situacijų, kai vos vienerių metų skirtumo modeliai turi skirtingas atsargines dalis, todėl klaida nėra labai pageidautina. Ne, pinigai nebus prarasti, nes perkant internetu prekę visada galima grąžinti per 10 dienų, todėl nuostolių nepatirsite, tik sugaišite daugiau laiko.

Laikas yra pagrindinis automobilio dalių prekybos priešas. Paprastai remontuoti automobilį reikia kuo greičiau. Dėl to žmonės ir yra linkę permokėti. Jei remontas rimtas ir reikalingos kelios skirtingos automobilių dalys, verta šiek tiek palaukti ir pavažinėti viešuoju transportu ar net nuomotu automobiliu. Sutaupyti galima keliasdešimt ar net kelis šimtus eurų. Dėl to internetinės prekybos privalumais dažniausiai naudojasi tie, kas turi alternatyvų įveikti kasdieninius savo maršrutus.

Automobilių dalys ir tepalai internetu parduodami gana greitai, bet pristatomi per 1-3 darbo dienas, tad tai reiktų turėti omenyje. Su tepalais yra mažiausiai problemų, nes daugelis vairuotojų Lietuvoje moka juos pasikeisti patys. Be to visada galima pasirinkti iš kur kas didesnio asortimento, nei servise, kuriame taisote automobilį. Tiesa, jei norite keisti filtrus, geriau patikėkite tai meistrams. Juk jiems visada galima nuvežti savo tepalus. Taip bus patogiau visiems.

Automobilio dalys internetu sutaupo laiko pačiam apsipirkimui. Nereikia važinėti po kelias auto prekių parduotuves ir taip gaišti laiką eilėse ar laukti kol konsultantas prieis ir patars, kurią prekę išsirinkti…