Press "Enter" to skip to content

Didžiausi stereotipai apie graikus

skrydžiai į GraikijąStereotipai nėra itin teigiamas dalykas. Ne retai dėl stereotipų apie vieną ar kitą šalį ir jos gyventojus kai kurie naivūs žmonės taip ir neaplanko labai puikių šalių. Tarkime, ispanus visi laiko karštakošiais ir triukšmingais žmonėmis, todėl ramesnio būdo keliautojai nori iš tolo aplenkti šios šalies kraštus. Lygiai taip pat ir kitos šalys, įskaitant ir Graikiją. Kokie stereotipai trukdo turistams skristi į Graikiją ir mėgautis nuostabiomis atostogomis šioje šalyje?

  • Didelis plaukuotumas. Tikrai ne pats simpatiškiausias stereotipas, bet jis iš dalies teisingas. Kitų šalių gyventojus baugina, kad graikai ne šiaip išsiskiria plaukų vešlumu, bet gali „pasigirti“ jais tokiose netipinėse vietose kaip nugara, pilvas ar sėdmenys.
  • Garsus kalbėjimas viešose vietose. Taip graikai yra pietiečiai ir mėgsta susitikę karštai diskutuoti su savo draugais, tačiau visas pasaulis pastebėjo, kad graikai tai daro itin garsiai. Tačiau visi esame skirtingi, juk svarbiausia, kad ši tauta draugiška ir pirmoje vietoje mėgsta bendrauti.
  • Nors atrodytų, kad Lotynų amerikiečiai yra tie, kurie nusimano muilo operose ir mėgsta dramas, graikai labiau nei bet kas kitas dievina apkalbas ir dramas realybėje. Apkalbėti jie mėgsta viską – pažįstamus, naujienas, šeimos narius.
  • Rūkaliai. Graikai rūko kaip kaminai ir neperdedame. Retas paauglys Graikijoje nėra nė karto parūkęs.
  • Graikų vaikai itin prisiriša prie skirtingos lyties globėjo. Berniukai visą gyvenimą negali atsiplėšti nuo šiltos mamos glėbio, o mergaitės kaip niekas kitas Europoje sutaria su tavo tėčiais.

Ne visi šie stereotipai yra patrauklūs, tačiau būdami šioje šalyje juk nuolatos nebendrausite su graikais, o lankysitės svarbiausiuose šalies taškuose, muziejuose, semsitės žinių ir kultūros.

Domina pigūs lėktuvų bilietai į Atėnus, Graikiją? Nepraleiskite progos pamatyti šią nuostabią šalį bei miestą savo akimis. Čia jūs susipažinsite su tikraisiais graikų stereotipais ir gyvenimo būdu. Galėsite tiek atsipalaiduoti, tiek pakeliauti.