Press "Enter" to skip to content

Džemperiai darbo vietoje: kaip tinkamai derinti detales?

dzemperis darbo vietoje 

Džemperis – kur kas universalesnis drabužis nei galėjote pagalvoti. Daugelis juos  sieja vien tik  laisvalaikio apranga arba net sportui tinkamais drabužiais. Visgi, džemperiai vyrams gali būti puikus viršutinis drabužis, kurios nešiojamas ir darbo vietoje, ir oficialios vakarienės metu. Svarbiausia, kad ir pats džemperių pasirinkimas šiuo metu labai platus, tad kiekvienas ieškantis susiras ne tik savo dydžio, tačiau ir sau pagal stilių tinkančius drabužius. Internete paieškos, lyginimas ir derinimas yra paprasti ir patogūs. Pasinaudokite tuo ir kasdienai rinkitės džemperius, kuriuos suderinus su kitais drabužiais, išties galite gauti labai puikų derinuką.

Džemperių kokybės klausimas

Vyriški džemperiai yra labai skirtingai ir pradėję ieškoti pamatysite, kad vieni ties atrodo labiau tinkami laisvalaikiui, kiti – sportui, o treti labai puikiai gali atrodyti prie džinsų ir net kostiuminių kelnių. Žinoma, labiausiai tai suskirsto stilius bei spalvos, kurios gali nulemti kur su tokio tipo drabužiu galite eiti. Juk labai svarbu laikytis etiketo, kuris konkrečiai apibrėžia detales. Visgi, reikia nepamiršti, kad medžiagos kokybės taip pat labai reikšmingas veiksnys. Juk iš prastos sintetinės medžiagos pagamintas drabužis Jums kur kas trumpiau tarnaus, o ką jau kalbėti apie tai, kad medžiaga išduoda ir drabužio kokybę. Laisvalaikiui labai puikiai tinka ir pigūs džemperiai, kurie atitarnauja vienerius metus ir keliauja į šiukšlių dėžę. Tuo tarpu norint su džemperiu atrodyti solidžiai darbo vietose – teks investuoti į kokybę.

Žinoma, jokiu būdu nesakome, kad geriausi drabužiai yra tie, kurie kainuoja daugiau. Tikrai ne, kadangi labai dažnai didelė kaina visiškai neatitinka kokybės ir žmogus paprasčiausiai permoka negaudamas norimo rezultato. Geriausia yra susipažinti su rūbo sudėtimi, kad būtų galima paprasčiau apsispręsti, ar konkretus variantas Jums tinka, ar ne. Juolab,  tai labai patogu, jeigu perkate internetu. Greta drabužio fotografijos yra pateiktas detalus rūbo aprašymas įskaitant ir sudėtį, kuri gali padėti įsivaizduoti, kaip atrodys, kaip ant jūsų „gulės“ džemperis.

Detalių vertinimas ir derinimas

  • Pirmiausia labai svarbu tinkamai apsispręsti dėl džemperio spalvos. Jeigu jau planuojate būti su juo darbo vietoje, tokiu atveju geriausiai tinka tamsių spalvų aba pilki džemperiai. Paprasčiausiai jie yra neutralūs ir mažiausiai patraukia dėmesį. Dėvėdamas oranžinės spalvos džempą tikrai patrauksite į save dėmesį.
  • Taip pat siūlome rinktis tokiu džemperius, kurie yra užsideda per galvą, o ne turi užtrauktukus. Paprasčiausiai užtrauktukas dažniausiai suteikia sportiškumo įspūdį.
  • Puikiai tinka džemperiai be kapišono, kapišonas yra ta detalė, kuri dažniausiai drabužiui taip pat suteikia laisvumo ir padaro jį kur kas labiau sportišku bei skirtu laisvalaikiui. Žinoma, reikia nepamiršti ir to, kad skoningas džempas gali turėti kapišoną. Tačiau jis neturėtų traukti akies.
  • Reikėtų vengti tokių džemperių, kurie yra puošti piešinukais arba užrašais. Labai populiarūs džemperiai su grafiti. Atrodo tikrai laba gražiai, tačiau nepamirškite, kad tai laisvalaikiui skirta apranga, kuri tarsi panaikina oficialumo ribas. Darbo vietoje, kad ir kokia ji yra laisva, tad oficialumas turi kažkiek išlikti. Tai yra būtina taisyklė ieškant aprangos.

Vyriški džemperiai gali tikrai šauniai atrodyti net ir darbo vietoje. Svarbiausia suderinti su smulkmenas, murios ir garantuoja,kad galiausiai rezultatas bus puikus. Visgi, nepamirškite,kad kiekviena oficiali vieta reikalauja savo etiketo ir kartais vietose, kur tinka švarkelis – džemperis paprasčiausiai atrodytų labai kvailai ir nederamai. Visgi, viskas yra įmanoma. Svarbiausia derinti, apgalvoti ir rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.