Press "Enter" to skip to content

Garsios asmenybės, kilusios iš Ispanijos

skrydžiai į IspanijąIspanų kilmės žmonės pasaulyje yra pasiekę ne mažiau nei prancūzai, britai, vokiečiai ar kitos tautos gyventojai. Ispanijos istorija yra labai sena, ši šalis pasižymėjo pasaulio atradimuose, juk būtent ispanas Kristupas Kolumbas atrado Ameriką! Tad nuo seniausių laikų vienos ar kitos epochos garsus ispanas paliko žymę istorijoje. Ir šiandien žinome daug ispanų kilmės aktorių, muzikantų, kurie garsina šią tautą pasaulyje.

Jeigu ruošiatės skrydžiui į Ispaniją ir norite sužinoti dar šį tą daugiau apie šią šalį, pateikiame sąrašą garsiausių istorijoje ispanų tautybės asmenybių.

Pablo Picasso – tai garsus dailininkas, pradėjęs kubizmo judėjimą. Picasso buvo tikras maištininkas meno srityje ir atvėrė pasauliui kelią į modernistinę tapybą.

Salvador Dali – šis dailininkas taip pat griovė tradicinę tapybą ir atstovavo surrealizmo srovei. Jo paveikslus tikrai atpažinsite iš įvairių atvirukų ar paveikslėlių matytų internete.

Enrique Iglesias – tai visiems žinomas ispanas, kurio dainos kelis dešimtmečius skamba radijuje. Iglesias tai merginų ypač mėgiamas romantiškos muzikos atlikėjas.

Penelope Cruz – šią aktorę taip pat žino visi. Rudų akių ir ilgų tankių plaukų savininkė vaidinusi garsiuose Holivudo filmuose.

Francisco Franco – ši asmenybė  – tai fašizmo atstovas Ispanijoje. Jis sukėlė šalyje pilietinį karą ir šiame krašte palaikė Hitlerio fašistinę programą.

Antonio Banderas – kas nežino šio aktoriaus? Jis yra vaidinęs ko gero kiekviename karščiausiame filme apie gangsterius ir lotynų Ameriką.

Fernando Torres – sporto mylėtojams jis žinomas kaip vienas futbolo dievaičių.

Francisco Goya – garsus dailininkas, garsėjęs „Juodaisiais paveikslais“ su juose vaizduojamomis groteskiškomis scenomis.

Miguel de Cervantes – rašytojas, aprašęs garsųjį Don Kichotą.

Diego Velazquez – bene žymiausias Europoje baroko dailininkų atstovų.

Christophorus Columbus – na ir žinoma – asmenybė, kurios dėka buvo atrasta kita pasaulio pusė už Atlanto.

Planuojate įsigyti nebrangius lėktuvų bilietus? Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją yra parduodami už itin patrauklią kainą. Praleiskite šiltą pavasarį ar karštą vasarą šioje šalyje, mėgaudamiesi nuostabia architektūra bei gamta.