Press "Enter" to skip to content

Į ką atkreipti dėmesį renkantis interneto tiekėją?

internetas VilniujeŠiuolaikinis žmogus be interneto tarsi be rankų. Greitas ir kokybiškas interneto ryšys mums leidžia naudotis virtualiomis pramogomis bendrauti su draugais, greitai sužinoti svarbiausią informaciją, o jei prireikia per kelias sekundes susirasti ukrainietiškų barščių receptą.

Lietuva gali pasigirti vienu geriausiu interneto ryšių pasaulyje, todėl, nusprendus įsivesti internetą, tikrai bėdų nekyla, nes interneto tiekėjų turime tikrai nemažai. Taigi, šį karta dalinamės patarimais, į ką atkreipti dėmesį renkantis internetą ir jo tiekėją.

Platus pasirinkimas

Pradėkime nuo to, kad tikrai turime iš ko pasirinkti. Šiuo metu Lietuvoje yra kelios pagrindinės interneto rūšys: 4G internetas, šviesolaidinis ir plačiajuostis. Pastarasis internetas gali išvystyti vidutinį duomenų siuntimo greitį ir puikiai tinka tiems žmonėms, kuriems internetas reikalingas pasitikrinti elektroninį paštą, perskaityti naujienų portalus, susirasti reikalingą informaciją ir pan.  Tiesa, šis internetas kartais stringa, jei lauke vyrauja nepalankios atmosferos sąlygos. Gerokai pranašesnis yra šviesolaidinis internetas, kuris plačiajuostį internetą lenkia ir kokybe, ir greičiu. Jis puikiai tinka tiems žmonėms, kurie nori iš interneto siųstis nemažai duomenų arba jų darbe greitas internetas tiesiog būtinas. O štai 4G internetas – modernus interneto ryšys, prie kurio galima prisijungti praktiškai bet kurioje vietoje. Tiesa, kartais šis internetas vadinamas miesto internetu. Tarkim, 4G internetas Vilniuje tikrai veiks be jokių trikdžių, tačiau, gyvenant užmiestyje ar kaime,4G internetas gali ir nuvilti – strigti ar lėtai veikti.

Vietovė kurioje gyvenate

Tai vienas svarbiausių aspektų renkantis interneto tiekėją.  Kaip minėjom, 4G internetas gyvenantiems užmiestyje tikrai nėra geriausias pasirinkimas, todėl būtina pasidomėti, kokį internetą galima atvesti iki jūsų būsto. Tai padaryti galima Degudegu.lt internetinėje svetainėje.  Tiesiog įveskite savo namų adresą ir sistema jums pateiks visą svarbią informaciją. Beje, toje pačioje Degudegu.lt svetainėje galite pasidomėti, kokias paslaugas teikia skirtingi interneto tiekėjai, kokios interneto planų ir televizijos kainos ir pan. Čia vienoje vietoje rasite visą susistemintą informaciją, kuri gerokai palengvins jūsų paieškas.

Interneto sparta

Jei jūsų šeimoje yra keli asmenys, kurie visi naudojasi internetu, tai savaime suprantama, kad jums reikia spartesnio interneto. O štai, jei internetas skirtas tik pagrindiniams poreikiams, galima pasiriboti ir lėtesniu interneto ryšiu.  Be to, reiktų atminti, kad nuo interneto spartos dažniausiai priklauso ir jo kaina. Tad tinkamai įvertinkite savo poreikius.