Press "Enter" to skip to content

Kad civilinės atsakomybės draudimas nebūtų per brangus

civilinės atsakomybės draudimasCivilinės atsakomybės draudimas – būtinas. Turite automobilį? Vadinasi, privalote pasirūpinti draudimu. Taip, kaip ir padangomis ar tepalais, kaip filtrais ar technine apžiūra.

Būna atvejų, kai žmonės išleidžia automobiliui paskutinius pinigus. Pavyzdžiui, susitaupo porą tūkstančių ir visus juos skiria mašinai įsigyti. Paprastai toks pirkimo būdas kritikuotinas, nes nusipirkus naudotą transporto priemonę galima visko tikėtis. Jei nelieka pinigų, o po savaitės kas nors sugenda, ką daryti? Pastatyti automobilį garaže ir laukti atlyginimo?

Savaime aišku, kad išlaidos neišvengiamos. Dar ir apie draudimo brangimą šnekama. Vis dėlto civilinės atsakomybės draudimas kartais gali būti įkainotas palankiai. Kad neapsigautumėte, verta naudotis draudimo kainos skaičiuokle. Tai paprastas ir greitas įrankis internete, suteikiantis galimybę susipažinti su konkrečiais pasiūlymais.

Kad civilinės atsakomybės draudimo klausimas netaptų pernelyg skaudus piniginei, neprošal atidžiau rinktis patį automobilį. Juk tikrai yra skirtumas, ar mokėsite už mašiną su dviejų litrų varikliu, ar už galingą ratuotį su penkių litrų „širdimi“.

Draudimas – dalis išlaidų

Nors poliso kaina svarbi, tai nėra viskas, ko pakanka. Automobilis sudarytas iš labai daug detalių. Vienos keičiamos profilaktiškai, kitos kaprizų parodo netikėtai. Daug kas priklauso nuo konkretaus modelio. Vienos mašinos važiuoklė patikimai tarnauja net ir važinėjant prastu keliu, o kito automobilio važiuoklės dalys dėvisi taip sparčiai, kad vos spėjama keisti.

Taigi, civilinės atsakomybės draudimas kartais sudaro gana didelę išlaidų dalį, bet ir pati transporto priemonė ne visada yra maloni jūsų piniginei. Žinoma, esama įvairių sąlyginių veiksnių. Jei už mašiną sumokėtas trejetas tūkstančių ir įdėta dar tūkstančio eurų suma, pirkinys vis vien pigesnis nei tas, už kurį atseikėta pora tūkstančių ir dar tiek pat „sukrauta“ naujomis dalimis.

Vairuotojai vertina patogumą

Kalbant apie draudimą aktuali ne tik kaina. Vairuotojai kreipia dėmesį ir į patogumą. Ar draudimo skaičiuokle naudotis paprasta? Ar prireikus galima išsikviesti nemokamą techninę pagalbą? Tokie ir panašūs klausimai padeda nuspręsti, ar paslauga verta dėmesio.

Na, o nenorint, kad draudimas būtų pernelyg brangus, puikus dalykas yra minėta skaičiuoklė – greitai ir nesudėtingai gaunate kainų pasiūlymus.