Press "Enter" to skip to content

Kaip išsirinkti kokybiškas padangas?

padangos

Metas keisti padangas? Jei vertinate kokybę ir ieškote sprendimo komfortiškam ir saugiam vairavimui, jums reikės patikimų padangų. Venkite nežinomo gamintojo ar prasto vardo gaminių, kadangi rizikuosite pinigus išleisti vėjais. Kur kas racionalesnis pasirinkimas – kokybiškos GOODYEAR padangos ar kito rinkoje palankiai vertinamo padangų gamintojo produkcija. Svarbu bendrauti ir su patikimu pardavėju, kuriuo galite pasitikėti. Toks pardavėjas turi užtikrinti platų padangų asortimentą, kad galėtumėte įsigyti konkrečiai jūsų transporto priemonei tinkančias ir jūsų vairavimo įpročius atitinkančias padangas.

Padangų gamintojas užtikrina kokybę

Kalbant apie padangų kokybę, visų pirma reikia kalbėti apie padangų gamintoją. Taip jau yra, kad žinomi gamintojai investuoja į gamybos sprendimus, todėl naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, o padangų eksploataciją tikrina įvairiais bandymais. Kitaip sakant, pirkdami žinomo gamintojo padangas būsite tikri, kad įsigysite patikimą produktą, kurio naudojimas jums nekels klausimų ar abejonių. Ir priešingai, nežinomo gamintojo padangos, nors paprastai kainuoja gerokai pigiau, visuomet kels riziką. Visų pirma, jūs nežinosite, kiek laiko tokias padangas naudosite – gali būti, kad jau po pirmojo sezono būsite priversti ieškoti naujų padangų. Antra, paprastai prastos kokybės padangos negali užtikrinti nei vairavimo komforto, nei tinkamos transporto priemonės eksploatacijos.

Padangų amžius ir laikymo sąlygos

Renkantis padangas būtina žiūrėti ne tik į gamintojo vardą, padangų raštą ar protektoriaus gylį. Labai svarbu įvertinti ir padangų amžių. Net ir nenaudojamos padangos sensta, o jų guma praranda pirmines savo savybes, todėl rekomenduojame pirkti ne senesnes nei 10 metų padangas. Šiuo atveju svarbu atsižvelgti ir į padangų sandėliavimo sąlygas. Padangos turi būti saugomos nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Kitaip sakant, turite bendrauti su patikimu pardavėju, kuris gali užtikrinti optimalias padangų sandėliavimo sąlygas ir pasiūlyti jums iš tiesų kokybišką, tinkamai laikomą produktą.

Kodėl pardavėjas yra svarbu?

Padangų pardavėjas atlieka kur kas svarbesnį vaidmenį, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Patikimas pardavėjas bendradarbiauja tik su gerais, rinkoje žinomais gamintojais ir rūpinasi tuo, kad jo parduotuvėje visuomet būti platus padangų asortimentas. Daugelis pardavėjų teikia ir įvairias papildomas paslaugas, pvz., padangų keitimas, ratlankių lyginimas, kondicionierių pildymas ir t. t. Be to, ilgametę patirtį turintis gamintojas gali patarti visais padangų pasirinkimo klausimais, rekomenduoti vienas ar kitas padangas, patarti dėl jų eksploatacijos, pasiūlyti jūsų vairavimo įpročiams tinkamus sprendimus.