Press "Enter" to skip to content

Kaip nesuklysti užsisakant viešbučius?

apgyvendinimas VilniujeVasarą visi intensyviai keliaujame tiek po Lietuvą, tiek ir po kitas Europos šalis. Taip pat draugai iš užsienio ar kitų miestų atvažiuoja ir pas mus į svečius. Tuomet kyla klausimas, o kurgi jiems apsistoti. Išeitis yra. Įmonės, kurių pagrindinė interesų sritis yra apgyvendinimas Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir kituose didžiuosiuose šalies miestuose, tikrai suteiks galimybę jūsų svečiams patogiai apsistoti.

Be abejonės, visuomet norisi išsirinkti patį geriausią nakvynės variantą, už patraukliausią kainą. Be abejonės tai ne visuomet pavyksta ir prireikia kaltinti rezervavimo sistemas, kurios gal būt nepateikė išsamios informacijos, o galų gale ir save, nes patingėjote daugiau pasidomėti. Taigi, norime pateikti keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamą nakvynę svetimoje vietoje.

Prieš užsisakydami viešbutį atkreipkite dėmesį į tai kiek jis turi žvaigždučių ir nesitikėkite gauti daugiau. paprasčiau tariant, viešbučiai ir yra verti tiek, kiek juos įvertino lankytojai. Pastebima, jog neretai svečiams atvykus į užsisakytą vos vienos ar dviejų žvaigždučių viešbutį, jie ima reikalauti tokių paslaugų, kurios yra teikiamos daugiau žvaigždžių turinčiuose viešbučiuose. Tuomet svečiai lieka nepatenkinti aptarnavimu, per kieta lova, aptrupėjusiomis sienų plytelėmis ir pan. Tačiau tokioje situacijoje tikrai kaltas lieka ne viešbutis, o neapsižiūrėję svečiai. Tie turistai, kurie pageidauja daugiau nei kad nusipirko ir pyksta, kai to negauna, vos tik sugrįžę iš atostogų ima rašyti blogus atsiliepimus, kurie dažniausiai neatitinka tikrovės, tačiau gali suklaidinti norinčiuosius pigiai apsigyventi. Taigi, kai ieškosite viešbučio atkreipkite dėmesį, kelias žvaigždutes jis turi, o parašytus neigiamus komentarus vertinkite labai atsargiai.

Renkantis viešbutį aklai nepasitikėkite ir jo nuotraukomis. Juk juose būna daugybė kambarių, taigi suprantama, jog į oficialų tinklalapį pateks tik patys gražiausi ir, be abejonės, brangiausiai kambariai. O jei nutarsite užsisakyti pigesnį variantą galite nusivilti.

Nei teigiami ar neigiami komentarai apie viešbutį, nei jo nuotraukos taip gerai neatitiks tikrovės, kaip vertinimas pagal tam tikrą visiems viešbučiams vienodą sistemą, kurią naudoja bene visos viešbučių rezervavimo sistemos. Tai sistema, kuri nerodo jokių kietų lovų ar nutrupėjusių sienų, o tiesiog bendrą viešbučio būklę. Vertinama švara, aptarnavimo paslaugų, vietos bei maitinimo kokybė. Kuo daugiau žvaigždučių turi viešbutis, tuo brangesnis, prabangesnis ir daugiau privalumų turintis jis yra. Pamatę pakankamai gerą įvertinimą neabejokite, jog tikrai mėgausitės poilsiu.

Jeigu leidžiatės į neilgą kelionę į Lenkiją ir pagrindinis jūsų tikslas yra apžiūrėti nepažįstamą miestą, tuomet jums tikrai nevertėtų užsisakyti prašmatnių apartamentų. Tokiu atveju geriau rinktis ekonominės klasės nedidelius viešbučius ar nakvynės namus. Čia už nakvynę sumokėsite tikrai nedaug. Be to, juk stogas virš galvos jums ir bus reikalingas tik išsimiegoti. Tačiau jeigu jūs išsiruošėte į poilsinę kelionę, kurios metu mėgausitės saule ir gulėsite prie baseino, tuomet reikėtų rinktis kuo prabangesnį viešbutį. Juk kiekvienam poilsis asocijuojasi su prabanga ir komfortu. Taigi, poilsinėm atostogom išsirinkite tikrai gerą viešbutį negailėdami jam pinigų. Kelionės į Lenkiją dabar tikrai nebrangios…