Press "Enter" to skip to content

Kaip teisingai pasirinkti fasadines namo plyteles?

klinkerines fasado plytelesPlanuojate statyti namą ir svarstote apie fasadines namo plyteles? Kokybiškos bei ilgaamžės plytelės yra labai svarbus dalykas į kurį reikia pažvelgti itin atsakingai. Turbūt ne vieną kartą matėte naujų namų kvartalus, pro kuriuos pravažiuojant galima pastebėti namus su jau aptrupėjusiomis plytelėmis, kurios tikrai nesukuria prabangaus ar tuo labiau įspūdingo vaizdo. Taigi, ką daryti, kad būtent taip neatsitiktų ir jums? Skaitykite mūsų patarimus esančius žemiau.

Visų pirma, kad už plyteles nereikėtų mokėti du kartus, nesirinkite pigiausio varianto. Tačiau, taip pat, neskubėkite ir į didžiuosius statybinių medžiagų prekybos centrus. Taip jau yra jog tokiose parduotuvėse visas asortimentas yra orientuojamas į pačią mažiausią kainą, o taip pat ir ne tokį kokybišką produktą. Žinoma, galbūt rasite gražiai atrodančių fasadinių plytelių už mažiau nei 6 eurus už kvadratinį metrą, tačiau ar įsivaizduojate kaip ilgai jos išliks tokios pat gražios kaip ir pirkimo dieną? Ilgametė patirtis byloja, jog pradėti rinktis reiktų nuo specializuotų įmonių, kurios pasiūlys tikrai patikrintus ir ypač kokybiškus variantus.

Pirmasis kriterijus į kurį turėtumėte atsižvelgti renkantis klinkerines fasado plyteles yra gamintojas. Ne paslaptis, nebrangios plytelės dažniausiai yra gaminamos Azijos šalyse. Jos yra pigios, tačiau kokybė tikrai atitinką kainos santykį. Tuo tarpu produktai iš Vokietijos ar Skandinavijos šalių yra aukščiausios kokybės, pasižymi ilgaamžiškumu bei atsparumu aplinkos veiksniams.

Antras dalykas į kurį svarbu atkreipti dėmesį yra techninės charakteristikos. Prieš įsigyjant produktą, nebijokite paprašyti jo sertifikato ar techninių savybių dokumentų. Juose rasite visą reikiamą informaciją apie plytelių drėgmės įgeriamumą, išsilaikymą ir panašiai. Nepamirškite jog kokybiškos klinkerinės plytelės turi itin mažą drėgmės įgiariamumą, kuris yra vos 5-6 procentai.

Galiausiai, vien kokybiškų plytelių neužtenka. Norintiems jog namo fasado plytelės nenutrupėtų ar nepradėtų skilinėti, labai svarbu atsižvelgti į komplektuojančių medžiagų sąrašą. Klinkerio plytelės turi būti klijuojamos specialiais, kokybiškais klijais.

Žinoma, prieš perkant klinkerio plyteles, nepamirškite jog teisingai išsirinkti jums padės šį produktą puikiai išmanantys specialistai. Atsižvelgę į jūsų norus, lūkesčius bei išlaidų galimybes, jie pasiūlys geriausią pirkimo variantą.