Press "Enter" to skip to content

Kelionės į Norvegiją dabar kainuoja gana mažai

skrydžiai į Norvegiją Skandinavijos šalys traukia nemažai turistų ir akivaizdu, kad tarp jų yra nemaža dalis lietuvių. Į Norvegiją keliaujama ne tik darbo tikslais, bet ir siekiant pamatyti išskirtinį kraštovaizdį. Jeigu ir jus sudomino Norvegija, tuomet jau dabar vertėtų dairytis į skrydžių bendrovių pasiūlymus. Dažniausiai iš Lietuvos vykstama tiesiai į Oslą, o paskui jau keliaujama į norimas vietas. Kaip bebūtų, skrydžiai į Norvegiją ir įvairius šios šalies kampelius vykdomi ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Estijos. Jeigu ieškote pigiausių lėktuvų bilietų, tuomet reikėtų pasižiūrėti ir į skrydžius, kurie vykdomi iš aplinkinių oro uostų.

Norint užsisakyti lėktuvų bilietus į Norvegiją, pirmiausia teks šiek tiek apsišarvuoti kantrybe. Tikrai nėra taip, kad lengva gauti bilietus norimai dienai, tuo labiau – norimai valandai. Skrydžiai į Norvegiją yra paklausūs, todėl jums teks derintis prie bendrovių nustatyto grafiko. Žinoma, jeigu kalba eina apie pačių pigiausių bilietų gaudymą, tuomet apskritai dėlioti laiko grafiką būtų beprasmiška. Supraskite, jeigu rasite vos kelis eurus kainuojančius lėktuvų bilietus, tai tikėtina, kad jūsų lagaminas turės būti sukrautas iš karto. Jums tektų išvykti kuo skubiau. Pigiausi lėktuvų bilietai pasižymi tuo, kad juos užsakius, išvykimas būna vos už kelių valandų ar net greičiau. Be abejo, pasitaiko ir tokių bilietų, kuomet išvykti tenka vos po dienos – tada viskas tampa dar lengviau.

Kaip bebūtų, jeigu nerandate jokių pigių lėktuvų bilietų, tuomet jums reikėtų keisti paieškos parametrus. Aiškiau kalbant, jums reikėtų dairytis netgi į tuos skrydžius, kurie vykdomi ne iš Lietuvos oro uostų. Naudinga būtų pasižiūrėti į skrydžius, kurie vykdomi iš Rygos ar net Varšuvos ar Talino. Ten irgi gausu įvairių pasiūlymų.

Pabrėžtina, kad skrendant į Oslą ar kitą Norvegijos miestą, gali būti persėdimų. Neretai skrydžiai iš Lietuvos vykdomi su stojimais tarkime – Rygoje ar Taline. Turėkite galvoje, kad tiesioginiai skrydžiai į Norvegiją bus brangesni. Visi tiesioginiai skrydžiai kainuoja daugiau. Tad, pagrindinė taupančiųjų taisyklė – būtina dairytis į tuos lėktuvų bilietus, kuriuose yra persėdimai.