Press "Enter" to skip to content

Kokie reikalavimai yra taikomi nuotakos tėvo kostiumui?

vyriški kostiumaiVestuvės yra didelė šventė tiek jauniesiems, tiek jų tėvams. Gero tono ženklas jaunojo tėvui savo aprangą derinti prie nuotakos tėvo. Vis dėlto, dažniausiai nuotakos tėvas kostiumą derina prie savo žmonos, o pastaroji diktuodama visam paradui per klaidą įvelia kelias tipines klaidas.

Stilingas įvaizdis

Sukurti stilingą įvaizdį vyrui yra lengviau nei dailiosios lyties atstovei. Tinkamai parinkti proginiai kostiumai yra didžioji darbo dalis. Kostiumų nuoma vyrams turėtų prasidėti nuo pokalbio su vaikais apie planuojamą šventės temą. Jeigu ceremonijoje vyraus kokia nors spalva būtinai sužinokite kokia, nes šios spalvos peteliške ar kaklaraiščiu galėsite pasipuošti.

Kita vertus, puošnūs kostiumai vyrams dažniausiai būna mėlynos arba pilkos, juodos spalvos. Tad tokiai progai, kaip vaikų vestuvės ją ir rinkitės.

Leisti paskutinį žodį tarti profesionalams

Geriausia pasitikėti savo sritį išmanančių ekspertų nuomone. Jie pasirūpins, kad kostiumų nuoma vyrams būtų pritaikyta pagal kūno siluetą, o stilių sudarytų darni šukuosenos ir skoningai parinktų aksesuarų harmonija.

Kostiumų nuoma turėtų būti pasirenkama ne per didelių ar varžančių modelių. Stenkitės rinktis natūralių medžiagų aprangą. Karštą vasaros dieną žliaugiantis prakaitas po sintetiniu audiniu teiks Jums mažai džiaugsmo, o tai diena neskirta nerimauti dėl menkų rūpesčių. Nesinori tokią gražią šventę nervintis dėl smulkmenų.

Trijų ar dviejų dalių?

Kostiumų nuoma vestuvėms yra išskirtinė dar ir dėl to, kad pagal etiketą jaunosios tėvelis turėtų vilkėti trijų dalių kostiumu. Tokie vyriški kostiumai yra sudaryti iš liemenės, kelnių ir švarko. Toks pasirinkimas atrodys solidžiai.

Nepersistengti

Pagrindinė taisyklė yra geriau mažiau, bet skoningai, nei per daug. Kostiumų nuoma yra gerai, bet blizgios medžiagos kostiumą geriau palikti kitai progai. Nesvarbu ar domins kostiumų nuoma vilniuje, kaune ar kostiumų nuoma vilnius pasistenkite tinkamai priderinti aksesuarus. Rinkitės solidų laikrodį. Kartais proginių kostiumų nuoma yra jau su aksesuarais. Tad būtinai pasidomėkite apie tokią galimybę.

Taisyklė neblizgėti galioja ir avalynei. Juk vyriškų kostiumų nuoma tai visuma. Jūsų sukurtas įvaizdis bus labai svarbus šventės metu. Jo dėka galėsite pasitikėti savimi ir pasidžiaugti vaikų laime.