Press "Enter" to skip to content

Kokios sporto šakos populiariausios Ispanijoje

skrydis į IspanijąIspanija – sporto šalis. Visiems žinoma, kad Ispanai yra futbolo aistruoliai ir vieni geriausių pasaulyje šios sporto šakos žaidėjų, Bet ar tik tuo ir užsiima sportuoti mėgstantys ispanai? Kaip ir Lietuvoje ne visi žaidžia krepšinį,  renkasi ir kitas sporto šakas, taip ir Ispanijoje vyrauja plati įvairovė sporto šakų. Jeigu skrendate į Ispaniją, pamatysite miestų parkuose kamuolį bespardančius berniukus, bet taip pat pastebėsite ir po parkus bėgiojančių žmonių, mieste dviračius minančių sporto mylėtojų.

Taigi, tai, kad ispanai yra savo futbolo komandų aistruoliai ir palaikytojai, tiek prie televizorių, tiek arenose palaikantys savo šalies komandas, nereiškia, jog tai vienintelis praktikuojamas Ispanijos sportas.

Tačiau tikrai nustebsite sužinoję, kad dar daugiau negu tų, kurie žaidžia futbolą, yra sporto salėse besilankančių ispanų. Sporto klubuose arba namuose įrengtose sporto kambariuose su bent vienu treniruokliu sportuoja didžioji dauguma šios šalies gyventojų.

Antroje vietoje – futbolas. Taigi, vis tiek ši šaka išlieka viena iš lyderių Ispanijos sporto tope. Futbolas remiamas ir plėtojamas berniukams nuo pat mažumės. Jau pirmose klasėse mokyklose renkamos mažųjų komandos, draugiškai rungiamasi su kitų klasių berniukais. Mokyklose, taip pat universitetuose, atskiruose klubuose renkamos komandos, todėl futbolą gali žaisti nuo mažiausio amžiaus iki vyresnio amžiaus jaunuolių.

Kitose vietose užėmę pozicijas yra bėgiojimas, dviračių sportas, krepšinis, kopinėjimas, plaukimas. Todėl ispanai yra visapusiškai atletiški žmonės. Tai pamatysite ir atskridę atostogų į Ispaniją.

Štai visas top 10 Ispanijoje populiariausių sporto šakų:

  1. Sportavimas sporto salėse
  2. Futbolas
  3. Plaukimas
  4. Dviračiai
  5. Bėgiojimas
  6. Kopimas kalnais
  7. Krepšinis
  8. Tenisas
  9. Atletika
  10. Padelio tenisas

Norite įsigyti nebrangius lėktuvų bilietus? Pigūs skrydžiai į Madridą, Ispaniją yra parduodami už itin gerą kainą. Pamatykite nuostabiąją Ispaniją dar šį pavasarį ar artėjančią vasarą!