, ,

Nerimo numalšinimas – refinansavimas

paskolos įsiskolinusiemsArgi ne keista, kad visi kreditoriai ir visos skolinimo įstaigos nuolat pabrėžia, jog paskolos įsiskolinusiems nėra suteikiamos? Juk tarsi turėtų būti ir taip savaime aišku, kad kai jau esi iš visų bendrovių pasiėmęs po kreditą, reikėtų mikliai ieškoti kito būdo pinigams gauti, o ne belstis į dar vienas duris ir ten prašyti paskolos? Tačiau, pasirodo, yra tokių žmonių, kuriems paskolos įsiskolinusiems (ne refinansavimas, o tiesiog paskola) atrodo nuostabi išeitis. Žinoma, tai nėra geras dalykas, tačiau kodėl žmonės papuola į tokias situacijas?

Kodėl paskolos lieka neapmokėtos?

Dažniausiai dar vienos paskolos žmogus ima prašyti tada, kai supranta, kad niekaip nebegali grąžinti dabartinės, ima grasinti anstoliai ir t. t. Kaip į tokią situaciją patenkama? Galima įsivaizduoti, kad priežasčių yra visokių.

Pavyzdžiui, žmogus stengiasi užblokuoti mintį, kad tarpusavio skolinimasis yra tikrų tikriausia paskola, o ne dovana. Kartais formaliai žmonės atitinka reikalavimus, pagal kuriuos jiems gali būti teikiamas pinigu skolinimas, tačiau realiai ta paskola vis tiek neturėtų būti suteikiama, ir tik pats žmogus žino, kodėl. Gal jis tuos visus pinigus tuojau pat neš sukčiams. O gal jis žino, kad šiaip jau ką tik gavo milžinišką baudą, o gal prarado darbą, kas dar nėra oficialiai paskelbta. Kartais žmonės ima paskolas galvodami tik apie tai, kaip jos dabar palengvins kažkokią situaciją, ir visiškai neturėdami jokio plano, ką daryti po to, kai ta situacija bus palengvinta, kai bus toks laikinas sprendimas. Juk labai svarbu įsisąmoninti, kad jis tikrai yra tik laikinas. Taigi, kai visiškai neplanuojama grąžinimo, nėra ir galimybių vėliau grąžinti.

Kitas dalykas, dėl ko žmonės galbūt kartais patenka į tokią situaciją – tai netikėjimas, kad tau pačiam taip blogai. Jeigu nutinka kažkas blogo, tu negali tuo patikėti. Negali patikėti gavęs pirmąją gyvenime baudą, gavęs papeikimą ar neigiamą atsakymą iš į pasimatymą pakviestos simpatijos. Taip pat gali atrodyti ir dėl zmoniu paskolos negrąžinimo padarinių. Na negali būti, kad taip ims ir uždės didelius delspinigius. Negali būti, kad areštuos turtą. Gali, ir taip nutinka. Skolinimosi platforma bankrutuotų, jeigu paleistų visus skolininkus. Jūs juk nemėgstate, kai kas nors jums būna įsiskolinęs? Niekas nemėgsta.

Žmogaus savijauta įsiskolinus

Kodėl dar žmonės prašo paskolų kitų, nors jau būna įsiskolinę? Tikriausiai staiga įvyksta savotiškas realybės suvokimas ir siaubo jausmas. Jeigu visą laiką tikėjai, kad viskas bus gerai, nieko nenutiks, jeigu nemoki įmokų, o paskui pamatai oficialų laišką su sankcijų apibūdinimais, nebegali patikėti,kas nutiko, bet visgi patiki. O tada apima nerimas ir siaubas. Kas dabar bus? Kur gauti pinigų? Ką daryti? Na, norėtųsi dar pagrūmoti pirštu ir priminti su intonacija argi nesakiau, kad apie tai reikėjo galvoti anksčiau. Išties, paskolos nuo 18 metu suteikiamos, o ne nuo 16 metų, nes iš pilnamečių tikimasi didesnės atsakomybės. Taigi, dėl to ir reikia pagalvoti apie tai anksčiau. O jeigu jau pripažinote klaidą, tada eiti tiesiu keliu, o ne slepiant kitas paskolas, bandyti pasiimti dar vieną.

Refinansavimas – kaip antras kvėpavimas

Tokia paslauga kaip paskolos refinansavimas iš tiesų gali leisti lengviau atsikvėpti ir duoti sau šiek tiek daugiau laiko pamąstyti apie tai, ką padarėte ne taip, ir kaip ištaisyti padėtį. Ją visada galima sutvarkyti, jeigu tik nebėgsite nuo problemos, o pažiūrėsite jai į akis.