Press "Enter" to skip to content

Norintiems paliesti dangų – skrydis oro balionu: 3 geriausi pasiūlymai

skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – viena įspūdingiausių oro pramogų ir įsimintinas nuotykis visam gyvenimui. Šie balionai kyla virš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Trakų, Palangos, Marijampolės, Utenos ir Molėtų apylinkių, tad visuose didžiuosiuose miestuose galite mėgautis šia pramoga, o balionų pilotai parinks vaizdingiausius maršrutus Jūsų nuostabiam laikui ore!

Populiariausi skrydžių oro balionu variantai

Vienas naujausių pasiūlymų – rytinis skrydis oro balionu. Jis ypatingas tuo, kad skrendama išskirtiniu metu – ankstyvą rytą, kai gamta būna apgaubta tylos, o miestai dar tik pradeda busti. Tokiu metu pasaulis atrodo kaip niekad harmoningas – po kojomis atsiveria nuostabūs gamtovaizdžiai, po truputį pradedančios šurmuliuoti žmonių figūrėlės, išraiškingi miestų žemėlapiai ir beribis rytinės saulės apšviestas horizontas… Darbo dienomis skrendama 5–7 val. ryto, savaitgaliais 6–8 val. Skrendantiems oro balionu suteikiamas nemokamas draudimas, tad visuomet galėsite jaustis saugūs!

Taip pat galite rinktis skrydį su patyrusio piloto Romano Mikelevičiaus komanda, kuri skraidino milijardierių, serą Ričardą Bransoną, „Virgin group“ įkūrėją. Jei norite nustebinti artimąjį, ši dovana tikrai privers atsidusti iš nuostabos ir pasigėrėjimo, kai lengvai ir be jokio garso skriejant ore, atsivers nepakartojami gamtos vaizdai, namų ir bažnyčių stogai… Renkantis šią pramogą galėsite rinktis net iš 5 Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Trakų ir Molėtų.

Dar vienas itin populiarus pasirinkimas pramogai oro balionu – skrydis Klaipėdoje. Tai ypatingas skrydis virš Klaipėdos apylinkių oro balionu, kurį valdys pasaulio sidabro medalininko, piloto Rimo Kostiuškevičiaus komanda, garsinanti Lietuvos vardą įvairiose oro balionų varžybose visame pasaulyje. Tad geri įspūdžiai tikrai garantuoti!

Po visų šių skrydžių Jūsų laukia krikštynos! Visi tie, kurie šią pramogą išbandė pirmą kartą bus „krikštijami“ pagal senas pirmųjų oreivių tradicijas. Kokios jos, sužinosite tik išbandę! Taip pat visi gausite specialų pirmojo skrydžio diplomą, kuris leis prisiminti šią dieną!

Pramogos dalyvių atsiliepimai ir patarimai

Skrydžiai oro balionu – itin palankiai ir gausiai įvertinta pramoga. Skrydžių dalyviai mini nedidelį jaudulį, kai oro balionas atsiplėšia nuo žemės ir netikėtumus leidžiantis, nes oro baliono krepšys gali virsti ant šono. Tačiau jei dalyviai klauso piloto instrukcijų, nusileidžia visiškai saugiai.

Skrendant oro balionu, patariama apsirengti šiek tiek šilčiau, negu įprastai tokiu oru, nes padangėje yra keliais laipsniais vėsiau, o skrendant net ir labai karštą dieną patariama pasirūpinti pečių apsauga nuo degiklio skleidžiamos šilumos.

Skrydžio dalyviai taip pat mini įdomius ir linksmus pilotų pasakojimus, jaukią atmosferą skrydžių metu ir specialią programą, dėl kurios skrydis tampa dar įspūdingesnis. Pramoga apibūdinama kaip viena nuostabiausių patirčių gyvenime, todėl ją verta išbandyti kiekvienam.

Taip pat visi teigiamai vertina krikštynas ir diplomų įteikimą. Tai dar viena „banga“ naujų, puikių emocijų, kurios išlieka ilgam.

oro balionas

Pasirūpiname skrydžių dalyvių draudimu

Visi keleiviai, įsigiję dovanų čekius skrydžiui oro balionu iš Geradovana.lt, yra automatiškai draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų. Tad tereikia susitarti dėl skrydžio laiko, patogiai apsirengti, apsiauti bei į skrydžio vietą atvykti gerai nusiteikus! Apskritai oro balionas – viena saugiausių transporto priemonių, skrendanti iki 18 km/val. greičiu.