Press "Enter" to skip to content

Pasiruošimas Kalėdoms: LED girliandos ir jų pasirinkimas

LED girliandos

Jei anuomet prekybininkai gražiausioms kasmetinėms žiemos šventėms pradėdavo ruoštis artėjant gruodžio mėn. pradžiai, tai šiomis dienomis matome akivaizdžius pokyčius – ne vienas prekybininkas Šv. Kalėdoms ima ruoštis dar spalį. Nors kai kuriems gyventojams toks ankstyvas pasiruošimas ateinančioms šventėms atrodo labai neįprastas – juk tuomet dar nė nebūna sutiktos Vėlinės – vis dėlto bėgant metams toks pasiruošimas taps vis ankstesnis. Todėl, kaip kai kurie rinkos ekspertai šmaikštauja, kad nereikėtų nustebti, jei po dešimtmečio apie artėjančias Kalėdas išgirsime dar vasarą. Kaip bebūtų, dėl to piktintis pirkėjams tikrai nevertėtų.

Kalėdos yra viena iš pačių gražiausių ir jaukiausių kasmetinių švenčių, todėl kuo anksčiau pradedame apie jas galvoti, tuo geresnės nuotaikos būname ir mus visuomet lydi labai šilta atmosfera. Taigi, jei ir jūs vis dažniau pagalvojate, kad iki Kalėdų liko tiek nedaug laiko, jau dabar galite pasidairyti internete, ieškodami smagių ir jaukių detalių, tokių kaip kalėdinės girliandos, kuriomis atėjus šventiniam metui papuoštumėte savo namus.

Kalėdinės LED girliandos

Jau ne pirmus metus kalėdinės LED girliandos (https://imuperku.lt/buitis/kaledos/girliandos/) labai sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Ir tai tikrai nėra tik šiuolaikinės „mados“ klausimas. Kalėdinės girliandos, veikiančios LED technologijos pagrindu, pasižymi gerokai didesniais privalumais nei įprastiniai girliandų modeliai.

  • Skirtingų LED kalėdinių girliandų rūšių pasirinkimas. Dauguma žmonių daugybę metų buvo pratę puošdami savo namus ir kalėdinę eglutę, naudoti įprastines girliandas, kurios veikia tik įjungus į elektros šaltinį. Tačiau ilgi elektros laidai tikrai nesuteikdavo didesnio patogumo ir grožio. Tai tik apsunkindavo ir būsto dekoravimą paversdavo gerokai sudėtingesniu procesu. Tuo tarpu šiuolaikinės LED girliandos būna skirtingų rūšių. Vienos gali veikti tiesiogiai įjungus į elektros šaltinį, o kitos su baterijomis arba akumuliatoriumi. Tai labai praverčia tiek tuomet, kai girliandomis savo namus norime papuošti iš vidaus ir iš išorės, tiek ir tais atvejais, kai namuose yra vaikų.
  • Vienas iš pagrindinių LED girliandų privalumų – didelis ekonomiškumas. LED technologija yra tikrų tikriausia mūsų ateitis. Ir tai puikiai atspindi dabartiniai LED technologija veikiančių prietaisų pardavimo mastai. Ilgainiui LED technologija veikiančių prietaisų vis daugės, tokiu būdu sutaupant nepalyginamai daugiau elektros energijos. Jei pasirenkamos kalėdinės LED girliandos ar kitos su LED technologija veikiančios dekoracijos, jos sunaudoja 70-90 proc. mažiau energijos. Šie skaičiai kalba patys už save, todėl tereikia įsivaizduoti, kiek daug elektros energijos jūs galėsite sutaupyti, jei girliandomis įprastai puošiate visus savo namus – ir ne tik namų vidų, tačiau ir jų išorę. Taip pat nepamirškite, kad LED girliandų lemputės tarnauja bene dešimt kartų ilgiau nei įprastos lemputės. Be to, LED lemputės neįkaista, todėl nėra galimybės susižeisti ar sukelti pavojų aplinkai.
  • Didelė skirtingų kalėdinių girliandų modelių įvairovė. LED technologijos pagrindu veikiančios girliandos pasižymi labai skirtingu ilgiu, pačiomis įvairiausiomis spalvomis ir ryškumu, skirtingomis formomis ir galimybe tarpusavyje sujungti ne vieną skirtingą LED girliandą.