Press "Enter" to skip to content

Sidabriniai auskarai, kurie neišeina iš mados

auskarai

Kiekvienais metais kurdami naujus juvelyrikos gaminius, mados namai ir kūrėjai siekia nustebinti savo klientus, pasiūlydami naujas formas, nematytus derinius ir ornamentus. Tačiau yra papuošalų, kurie net ir keičiantis įvairiausioms madoms, niekada nebus pamiršti. Jie nepamirštami ir sutinkami kone kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Pavyzdžiui – sidabriniai auskarai, derantys kone prie visko. Kokių jų variantų galima sutikti metai iš metų net ir skirtingų mados namų kolekcijų pristatymuose?

Pailga elegancija

Vieni populiariausių auskarų, nesvarbu, iš kokios medžiagos jie būtų pagaminti, tai pailgi auskarai. Įvairiais laikotarpiais jie turėjo skirtingas prasmes. Pastaruoju metu masyvūs ir dideli auskarai, taigi ir ilgi, yra itin populiari aprangos detalė. Netgi itin ilgi, siekiantys ne tik pečius, bet ir besileidžiantys dar žemiau. Ilgais auskarais puošiasi ne tik modeliai, pop pasaulio žvaigždės, bet ir aukštuomenės damos. Dažnai tokio tipo sidabriniai auskarai, papuošti brangiaisiais akmenimis dėvimi oficialiuose vakaruose ar šventiniuose susibūrimuose. Jie puikiai dera prie klasikinės ir kokteilinės aprangos.

Nepamirštamos „rinkės“

Turbūt bet kokiame laikotarpyje gyvenusios moterys puikiai atpažįsta šiuos klasikinės formos auskarus. Buvo laikas, kai ypač dideli tokios formos auskarai buvo ne pačios geriausios reputacijos moterų vizitinė kortelė. Tačiau laikams keičiantis, „rinkės“ imtos vertinti vis labiau. Iki šiol jos užima svarbų vaidmenį juvelyrų darbe.

Kuklumo išraiška

Nedideli, nežymūs, kuklūs auskarai visuomet turėjo savo auditoriją. Šiandien tai yra oficialios aprangos dalis, aukšto luomo atstovių papuošalas. Taip pat mažyčiai auskarai dažnai segimi moterų, kurių plaukai itin trumpi. Kuklūs sidabriniai auskarai parduodami bet kurioje šalyje, jų galima rasti bet kurioje juvelyrikos parduotuvėje. Nes tai visų laikų klasika, vertinama ištisus dešimtmečius. Juos lengva priderinti prie įvairių aprangos stilių. Be to, maži auskarai nebūtinai turi būti nuobodūs. Šiais laikais kūrėjai siūlo savo klientams tikrų šedevrų. Tad net mažyčiai auskarai gali stebinti savo išmone. O jeigu dar gaminami naudojant brangakmenius ar perlus, už tokius auskarus gali tekti pakloti ir itin apvalią sumelę.

Po vieną

Ne tik bižuteriniai, bet ir sidabriniai auskarai vis dažniau segimi po vieną. Nors ši mados išraiška dar nėra tokia sena, tačiau ji neužleidžia savo pozicijų net ir keičiantis įvairioms tendencijoms. Po vieną auskarą nešioti dažniausiai linkusios ryškios asmenybės, taip pat žinomi žmonės. Tačiau itin dažnai po vieną auskarą nešioja ir juvelyrikos kolekcijas pristatantys modeliai. Ir, reikia pastebėti, šis sprendimas po truputį įsitvirtina ir tampa nepakeičiamu. Segėti vieną auskarą tampa madinga vis daugiau pasaulio kraštų.