Press "Enter" to skip to content

Siūlo išsinuomoti automobilį šventėms – ar verta ir kada to reikia?

automobilio nuomaAutomobilio nuoma šventėms – vienas populiariausių ir dažniausių nuomos bendrovių klientų pasirinkimų. Siekdamos realizuoti individualius kliento poreikius, įmonės siūlo išsinuomoti automobilį visoms situacijoms, su kuriomis tik galite susidurti. Ar jums reikalingas puošnus automobilis ypatingai progai paminėti? O gal reikia patogaus miesto automobilio, kad suspėtumėte atlikti visus suplanuotus darbus?

Prabangi transporto priemonė dėmesio atkreipimui

Jei jums reikalingas automobilis, kuris taptų simboliniu šventės atributu, rinkitės prabangų, stilingą, išskirtinį automobilį, kuris atkreips aplinkinių dėmesį. Paprastai tokie automobiliai nuomojami tam tikram valandų skaičiui, neretai – kartu su vairuotoju, taip maksimaliai sumažinant visus kelionės rūpesčius (t. y. jums nereikia sukti galvos dėl vairavimo). Itin dažnai tokie automobiliai naudojami fotosesijose.

Patogus automobilis šventės organizavimui

Iš kitos pusės, automobilių nuoma reikalinga ne tik ypatingos progos minėjimui, fotosesijai ar dėmesio atkreipimui. Planuojant šventę, ypač jai ruošiantis, neretai reikalingas patogus ir kompaktiškas miesto automobilis, kuriuo galima lengvai ir patogiai pasiekti visus reikalingus objektus, pvz., nuvykti į grožio saloną, nuvažiuoti pasiimti drabužių, pervežti užkandžius ir pan. Šiuo atveju būtina įvertinti patogumo faktorių ir rinktis automobilį, kuris keltų kuo mažiau rūpesčių, pvz., jei esate įpratę vairuoti mechaninį automobilį, nesirinkite mašinos su automatine pavarų dėže (ir atvirkščiai). Kad būtumėte tikri kelionių sklandumu ir išvengtumėte bet kokių galimų gedimų, rinkitės naują ir techniškai tvarkingą transporto priemonę.

Kada nuomojami mikroautobusai?

Įmonės, kurios nuomoja mikroautobusus Vilniuje, teigia, kad švenčių organizavimui itin dažnai prašoma patogaus ir talpaus mikroautobuso, kuriuo lengva pervežti įvairius didesnių gabaritų daiktus (ar didesnio kiekio krovinį), pvz., pervežti gėles, garso aparatūrą, sulankstomus baldus ir pan. Mikroautobuso nuoma yra puikus pasirinkimas ir tuomet, jei norite savo šventės svečiams pasiūlyti praktišką ir patogią kelionės priemonę, pvz., jei organizuojate šventę, kuri vyksta keliose vietose (fotosesija gamtoje ir šventinė vakarienė užmiestyje) ir norite, kad jūsų svečiams nereiktų rūpintis vairavimu, galite pasiūlyti kartu keliauti iš vienos vietos į kitą.