Press "Enter" to skip to content

Šiuo metu ne visos parduodamos įmonės atrodo patraukliai

verslas

Norint kuo greičiau pradėti komercinę veiklą, savarankiškai dirbantys asmenys neretai renkasi IV pažymą. Tačiau, pasak specialistų, tai nėra vienintelės išeitis tučtuojau legalizuoti veiklą. Šiuo metu įmonių įsigijimas populiarėja būtent dėl to, kad įsigijimo procedūra yra ganėtinai paprasta, o parduodamos įmonės nėra labai jau brangios. Tai patvirtina ir patys įmonių pardavėjai, kurie tuo užsiima ne pirmus metus. Internetu įsigyti įmonę yra ganėtinai paprasta ir tai nereikalauja didelio žinių bagažo. Norint dar labiau sumažinti laiko sąnaudas, pakanka susirasti patikimiausius pardavėjus su geriausiais atsiliepimais.

Įmonių įsigijimas veiklos pradžiai patraukliai atrodo dėl to, kad neriekia išleisti didelės pinigų sumos, kuri būtų išleidžiama pasirinkus variantą steigti įmonę nuo visiško nulio. Perkant įmonę, įprastai išleidžiama vos iki kelių šimtų eurų. Tikslesnės kainos priklauso nuo įmonės rūšies ir nuo paties pardavėjo. Kaip bebūtų, visada reikia pastebėti, kad pardavimo metu gali būti nustatomos tam tikros sąlygos.

Kai kurie įmonių pardavėjai akcentuoja, kad mažos kainos taikomos dėl to, kad parduodamos įmonės yra šiek tiek kitokios nei tos, kurios registruojamos nuo nulio. Parduodamos įmonės turi jau registruotus pavadinimus. Adresas naudojamas tas, o įmonės banko sąskaitoje tiesiog nėra lėšų. Aišku, viskas gali būti keičiama pirkėjo pageidavimu, tačiau reikia suprasti, kad kiekvienas pageidavimas gali kainuoti papildomai.

Galvojantiems apie įmonės įsigijimą internetu, pravartu domėtis populiariausiais pardavėjais, o ne pavieniais pasiūlymais, kurie kelia abejonių. Nutinka ir tokių situacijų, kuomet siūloma įsigyti UAB už vos kelias dešimtis eurų. Naivuoliai dažnai net nežino ką perka, o sumokėjus pinigus – neretai nieko taip ir negauna. Aišku, būna ir situacijų, kuomet įmonės perkamos su visomis skolomis bei įsipareigojimais. Čia labai svarbu atidžiai vertinti kiekvieną pasiūlymą ir nesusižavėti aklai kiekvienu pasitaikiusiu pasiūlymu. Kaip ir visur, taip ir su įmonių pirkimu – reikia domėtis iš ko ji perkama ir kas perkama. Tai padės apsisaugoti nuo pavojingų situacijų, kurios gali lemti milžiniškus nuotolius.

Jeigu galvojate apie įmonės įsigijimą, tuomet pasidomėkite kurie pardavėjai šiuo metu yra populiariausi.