Press "Enter" to skip to content

Skalbimo mašinų remontas be meistro

skalbimo mašinų remontas Jei namuose sugedo skalbimo mašina, kone griūva visas ūkis. Namų šeimininkei tai didelė tragedija, nes plauti drabužius ar patalynę rankomis toli gražu nėra didžiausias malonumas, o ir laiko nemažai atima.  Kartais apie techniką mažai suprantančios moterys kviečia meistrus nesuprasdamos, kas mašinai nutiko. Remontus atliekantys specialistai sako, jog ne retai iškvietimas būna dėl nemalonaus kvapo mašinoje. Deja,  tiesa tokia, kad tokiu atveju skalbimo mašinų remontas dar gali būti nereikalingas, tereikia tinkamai išvalyti mašiną.

* Tinkama priemonė. Kone populiariausias ir efektyviausias būdas išvalyti skalbimo mašiną – panaudoti baltojo vyno actą. Receptas labai paprastas – pasidarykite baltojo acto ir vandens mišinį ir jį įpilkite į skalbimo miltelių talpą. Tuomet užstatykite skalbimą ir pamatysite, kaip Jūsų skalbimo mašina taps tarsi nauja. Labai svarbu, kad valydami mašiną nedėtumėte skalbinių, nes jie gali susigadinti. Atlikus tokį skalbimo mašinos valymą Jums nebus reikalingas joks skalbimo mašinų remontas.

* Slaptos vietos. Kartais paprastas pravalymas skalbimo mašinai veikti geriau nepadeda. Jei ir Jums taip  yra, patikrinkite jos vidų. Dažniausiai kažkur netoli mašinos filtro būna įstigusių nedidelių daiktų, monetų, popierinių raštelių, čekių. Taip pat patikrinkite, ar neužsikimšusi skalbimo mašinos žarna. Pasak specialistų, tai viena pagrindinių problemų, dėl kurių gali sutrikti mašinos veikimas. Kruopščiai išvalykite žarną ir filtrą, kad neliktų jokių nešvarumų.

* Nuolatinė priežiūra. Jei norite, kad skalbimo mašina tarnautų ilgai, ją reikia nuolat prižiūrėti ir puoselėti. Dažniausiai skalbimo mašinų remontas būna reikalingas tuomet, kai savo techniką žmonės apleidžia, manydami, kad ji turi gerai veikti savaime. Reguliariai pravalykite savo skalbimo mašiną, patikrinkite, ar joje nelieka nešvarumų, stenkitės naudoti minkštą vandenį ir pamatysite, kad mašina veikia geriau.

Žinoma, technika turi tokį bruožą, kad ji yra linkusi gesti. Specialistai pataria skalbimo mašiną prižiūrėti tiek, kiek priklauso, tačiau nesistengti patiems kažką išrasti, jei mašina spyriojasi ir  neveikia. Esant rimtam gedimui, geriau kreiptis į profesionalų meistrą ir jam patikėti šį darbą, nes jis techniką galės sutvarkyti greitai ir nebrangiai. Tačiau jei prikišote nagus ir problema tik  pastiprėjo, gali tekti pakloti ir gražią sumą pinigų už remontą ar net ieškoti naujos mašinos.