Press "Enter" to skip to content

Stiklas virtuvei vietoj keramikinių plytelių

virtuvės stiklai

Virtuvės vaizdas jau kuris laikas yra gana standartiškas – kelios spintelės su durelėmis ir stalčiais, ant jų stalviršis, 70-90 cm virš stalviršio – pakabinamos spintelės ir gartraukis. Originalumu čia nelabai kvepia, tiesa? Neeeee. Jūsų virtuvė gali būti originali pakeitus vos vieną detalę. Tai stiklas virtuvei, kuris montuojamas ant sienos tarp stalviršio ir spintelių apačios. Jis gali būti montuojamas tiesiai ant sienos vietoj keramikinių plytelių, kurias paprastai renkasi dauguma namų šeimininkų.

Stiklas virtuvei nedūžta!

Taip, tikrai, tai grūdintas 5-6 mm storio stiklas, todėl jį sudaužyti numetus puodo dangtį yra praktiškai neįmanoma. Jei daužysite specialiai, gal ir pavyks, tačiau net ir virtuvinio lėkščių mūšio įkarštyje stiklas greičiausiai liks sveikas. Jei rimtai, stiklas virtuvei yra labai patvarus ir tikrai ne trapus, kaip galima įsivaizduoti.

Jis saugus, nes kraštai yra nušlifuoti taip, kad per juos būtų galima lengvai braukti pirštu be jokios baimės susižeisti.

Virtuvinis stiklas – pagal išmatavimus

Jei plyteles galite susiklijuoti patys, tai virtuvinis stiklas reikalauja meistrų rankos. Stiklas virtuvei yra pagaminamas pagal tikslius išmatavimus. Jis dažniausiai atvežamas vientisas. Retais atvejais duriamas iš dviejų dalių, montuojant ne kampinėse virtuvėse.

Atsižvelgiama ne tik į spintelių aukštį, bet ir prie gartraukio esantį tuščią plotą. Tokiu būdu virtuvės baldų tarpe nebesimato plika siena. Tai reiškia, kad jos nebūtina dažyti ir glaistyti (jei namas naujai pastatytas).

Stiklo priežiūra – paprasta

Stiklas virtuvei yra lengvai valomas tiesiog paprastu riebalų valikliu. Galima valyti ir langų plovimo skysčiu, į pagalbą pasitelkiant langų valymo šluotelę, kuri yra beveik visuose namuose. Tiesiog užpurškiate valiklio, palaukiate šiek tiek laiko, kad valiklis įsigertų į nešvarumus ir nuvalote šluoste arba langų valytuvu. Viskas.

Stiklas yra atsparus karščiui. Nėra jokių šansų virtuvėje nuo viryklės jį įkaitinti iki 1200 laipsnių (tai stiklo lydymosi temperatūra), todėl galite būti ramūs – po kelių valandų maisto ruošimo, stiklas nepakeis nei savo spalvos, nei formos.

Virtuviniai stiklai yra pačių įvairiausių raštų ir spalvų, todėl juos nesunkiai galima pritaikyti ir prie esamo interjero. Be to kas keletą metų šiuos stiklus galima pakeisti ir taip nesunkiai atnaujinti virtuvės vaizdą.

Beje, analogiški stiklai gali būti klijuojami ne tik ant sienos, bet ir ant virtuvės baldų durelių, kad būtų išlaikytas stiliaus vientisumas. Juos užsisakyti galima Dekor 8 interneto svetainėje.