Press "Enter" to skip to content

Sultys, padėsiančios išlikti gražiems

lėtaeigė sulčiaspaidė
Freshly made fruit juices isolated on white

Agurkų sultys. Agurkų sultis pirmiausiai patariama gerti, nes jos yra praturtintos siera ir siliciu, būtinu sveikiems nagams ir plaukams. Išoriškai naudojamos agurkų sultys puikiai tonizuoja, gaivina ir balina odą. Tad išsispauskite šio magiško skysčio arba pasipjaustykite keletą skiltelių ir būkite gražūs.

Burokėlių sultys. Šios sultys taip pat yra puikus gražios odos kompanijonas. Burokėliai pirmiausiai naudingi žmonėms, turintiems didelį kraujospūdį ar sergantiems anemija – nes ženkliai padidina hermoglobino kiekį žmogaus organizme. Kadangi burokėlių sultys padeda valytis kepenims ir kraujui, tai automatiškai pagražės ir veido oda. Pastaba – šių sulčių nepatariama vartoti turintiems inkstų akmenų.

Petražolių sultys. Turtingos A ir C vitaminų žolelės padeda išlaikyti dailią, spindinčią odą, naikina įvairias odos dėmeles, taip pat efektyviai valo šlapimo puslę, kepenis ir inkstus. Petražolių sultyse gausu vitamino K, kuris daro odą elastingesnę ir pagreitina įvairių žaizdelių gijimą.

Imbierų sultys. Imbieras- galinga gamtos dovana. Imbiero sultis nedideliais kiekiais galima maišyti su kitomis sultimis. Ši šaknis ne tik gerina imuninę sistemą, bet ir padeda gydyti aknę, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis. Imbiere gausu magnio, vitamino B6 ir nuo raukšlių apsaugančių antioksidantų.

Citrinų sultys. Ne paslaptis, kad citrinos – turtingiausias vitamino C šaltinis, tačiau šiose sultyse netrūksta ir vitamino B, kuris grynina kraują, valo odą, inkstus, šalina iš organizmo toksinus.

Granatų sultys. Nors šios sultys – nepigus malonumas, stiklinė šio gėrimo į dieną daro stebuklus – ypač saugojantiems savo odą nuo senatvės. Šiame vaisiuje esantys elementai skatina ląstelių atsinaujinimą, kuris yra būtina sąlyga išvengti raukšlių. Granatų sultys taip pat valo kraują ir suteikia odai natūralaus švytėjimo.

Morkų sultys. Pabaigai – vienos maistingiausių ir naudingiausių sulčių. Morkų sultyse apstu betakaroteno, kuris yra galingas antioksidantas, saugantis ląsteles nuo sunykimo, skatinantis jų atsinaujinimą ir palaikantis jaunatvišką išvaizdą. Morkos naudingos kaulams, dantims, o jų pagalba kūne išskiriamas kolagenas yra būtinas elastingai odai, apsaugai nuo odos senėjimo. Morkų sultys  naikina spuogus ir kitas odos dėmeles bei šalina iš kūno toksinus.