Press "Enter" to skip to content

Sužinokite daugiau apie pramogas Druskininkuose

druskininkų arena

Jei manote, kad poilsis Druskininkuose – tai tik vandens pramogos ir SPA procedūros – Jūs smarkiai klystate. Šiame mieste gausu pramogų kiekvienam. Pramogos Druskininkuose tiks ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys, tiek pasyvų. Todėl šiame straipsnyje rasite  pasiūlymus, ką galima nuveikti Druskininkuose.

Nuotykiai tarp medžių.

„UNO nuotykių parkas“ – tai vieta kuri patiks ir suaugusiems, ir vaikams. Šiame parke lankytojai gali išbandyti nuo paprastų lipynių visai šeimai iki adrenalino pripildytų išbandymų tik drąsiausiems. Pradžioje siūlome išmėginti ledimąsi per Nemuną, pajusite tarsi galėtumėte skristi.

Sniegas visus metus

Ar kada pagalvojote, kad galima mėgautis žiemos malonumais vidurvasarį? Druskininkuose – TAIP! Tam yra skirta “Snow Arena”. Į šį miestą slidinėjimo entuziastai renkasi visus metus, žiemą – gali pramogauti ne tik uždaroje trasoje, bet ir atviroje, lauko trasoje. Svarbu paminėti ir tai, jog „Snow Arena“ yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Šiame žiemos pramogų centre yra įrengti restoranai, barai bei ledainė, ledo aikštelė. Taigi šioje pramogų arenoje ką veikti ras tiek maži, tiek dideli.

Vandens pramogos

Druskininkų vandens parkas yra vienas iš didžiausių ir žinomiausių vandens parkų Baltijos šalyse. Parke gausu vandens čiuožyklų bei kalnelių, lankytojai gali rinktis iš atvirų, uždarų, ilgų bei su daugybę posūkių. Plaukiojant didžiajame baseine, pro milžiniškus langus matosi nuostabi Nemuno pakrantė. Parkas tinka visai šeimai, mažieji gali linksmintis ant vandens čiuožyklų, karstytis beždžionių tiltais, landžioti urvuose, ar žaisti tikrame Baltijos jūros smėlyje, o jų tėveliai gali ilsėtis pirtyse, kurių yra net 20 arba sukūrinėse voniose, tad jei svarstote ar verta aplankyti Druskininkų vandens parką, drąsiai galime sakyti, kad tikrai verta.

Dviračių pasivažinėjimas palei Nemuną

Kas yra buvęs Druskininkuose, tikrai žino, kad šiame mieste važinėtis dviračiais tikras malonumas, čia yra puikiai išvystyta dviračių takų infrastruktūra. Mieste yra siūloma rinktis iš jau sudarytų maršrutų, kuriuose galima pamatyti pačius įdomiausius lankytinus objektus.