Press "Enter" to skip to content

Tualeto valymas

valymo priemonėsKaip daugelis pasakytų,  tualeto valymas yra vienas iš pačių nemaloniausių namų ruošos darbų. Tačiau jį reikėtų atlikti bent jau du ar tris kartus per savaitę. Tualeto valymą  galima atlikti,  ne tik su tam skirtomis valymo priemonėmis, bet taip pat tam šiam darbui galima panaudoti ir kitus variantus.

Pavyzdžiui tualeto valymui galima  naudoti sodą, užbarsčius jos ant unitazo. Kai soda bus užbarstyta ant unitazo, reikėtų unitazo valyti su šiltu vandeniu ir kempynėle.  Tada reikėtų panaudoti actą, jog viskas suputotų. Tuomet po kelių minučių susidarys acetato druska,  kuri skaido riebalus. Kai baigsite valyti tualetą, reikėtų nepamiršti tualetą nuplauti su vandeniu.

Tualeto valymui galima actą naudoti ir vieną actą be sodos. Pirmiausia problematines reikėtų pamuiluoti,  tada papurkšti actu ir tada nugrandyti.  Galima teigti,  kad acto esencija yra labai patvari, ypač tada kai unitaze yra susikaupusių kalkių ar šlapimo nuosedų. Tada galima pamirkyti tualetinį popierių pačiame acte ir tuomet jį palaikyti ant jus erzinančių dėmių,  kurios po kurio laiko bus panaikintos.

Tualetą iš valyti galima ir panaudojus energetinius gėrimus. Tam reikėtų du puodelius pasirinkto energetinio gėrimo įpilti į tualetą ir tada palaukti valandos laiko tarpą. Praėjus valandai reikėtų su šepečiu išvalyti  problematines vietas,  o po valymo  patartina nuleisti vandenį.

Tualeto valymui galima naudoti ir ambrazyvines priemones, tokias kaip pemza. Tam reikėtų iš pradžių pemzą palaikyti šiltame vandenyje.  Labai svarbu yra įsitikinti,  jog šios medžiagos paviršius yra šlapias,  nes kitaip ji gali subraižyti unitazo paviršių. Tuomet yra būtina užsidėti gumines pirštines. Ir galiausiai galima atlikti valymą trinant nešvarias vietas,  likusius nešvarumus galite panaikinti nuleisdami vandenį.

Norint, kad unitazas būtų švarus, tai jo valymui galima naudoti ir spiritą,  apipurškiant jo unitazo viduje esančias dėmes. Po to reikėtų palaukti keletą minučių ir tada visas dėmes nušveisti su šepečiu. Spiritas yra dezinfekavimo priemonė, todėl juo ne tik panaikinsite dėmes, bet ir sunaikinsite kenkėjus.

Kaip galite pastebėti, įvairios valymo priemonės padeda išvalyti tualetą, tačiau jeigu norite išvengti galimo neigiamo poveikio jūsų sveikatai, tai turėtume rinktis tas valymo priemones, kuriose  yra mažiau kenksmingų medžiagų.