Press "Enter" to skip to content

Vartų remontas – individualių namų paslaugoms

vartų remontasVartai sunkiai pajuda pirmyn, atrodo, kad tuoj tuoj sustos. Ausį veriantis garsas veikia kur kas geriau, nei rytinė kava. Net pasigarsinus automobilio salone muzikinį foną, gana aiškiai girdėti džeržgimas ir cypimas, veriantis smilkinius it surūdijusi sena drėlė. Pro langą jau žiūri nepatenkintas kaimynas. Atrodo, kad rytas būtent jam sugadintas dar labiau… Na va, atsidarė šiaip ne taip. O ar užsidarys? Paspaudžiate pultelio mygtuką ir… vėl tas pats džeržgimas. Kaimynas išeina į kiemą apsidairyti, kas čia vyksta. Greičiau, greičiau! Sausas pokštelėjimas ir vartai sustoja. Viskas. Iki pusės nuvažiavo, o toliau nebepajėgė.

Nepatenkintas lipate iš automobilio. Vaikai klausia, kodėl nevažiuojame. Sumurmate, kad tuoj ir einate prie vartų. Dabar tvirta ranka traukiate užsispyrusius vartus iki sienos. Traukiami jie priešinasi, kaip tas asilas senuose kino filmuose. Pritraukiate iki galo ir taip paliekate – greičiausiai ir vagys nesivargins atidarinėti. Ypač, kai toks akylas kaimynas, kuris po truputį juda prie jūsų bendros tvoros. Ar tik ne pasakyti „Jūsų vartai greičiausiai sugedo…“ ? Jokių diskusijų, greičiau į mašiną ir važiuojam. Greičiausiai vaikai vėluos į mokyklą, o pats – į darbą.

Toks vaizdas gana dažnas individualių namų kvartaluose. Deja, bet taip jau nutinka, kad vartų remontas reikalingas stumdomiems kiemo vartams. Dar panašių vaizdelių galima pamatyti ir prie garažų ne tik namuose, bet ir daugiabučių kiemuose arba požeminėse stovėjimo aikštelėse, kuriose įrengti garažai. Esmė aiški – vartų remontas – labai populiari paslauga.

Ką apie ją reiktų žinoti, jie vartai jums sugedo pirmą kartą?

  1. Sugedus vartams nepanikuokite ir jų nelaužykite. Nors tai didelis mechanizmas, jis turi būti pakankamai gerai subalansuotas, kad galėtumėte atidaryti ir uždaryti rankiniu būdu.
  2. Neremontuokite sulūžusios dalies patys. Vartų meistras turi apžiūrėti ir tiksliai pasakyti, kur gedimas. Kartais nepastebėsite mažo iškritusio varžtelio, taisysite ir rezultatas bus dar blogesnis.
  3. Vartų remontas kainuoja nedaug, tačiau jo kainą pasakyti gali tik meistras, atvykęs į vietą. Telefonu joks vadybininkas tikslios kainos nepasakys.
  4. Vartai remontuojami gana greitai, jei turimos visos reikalingos atsarginės dalys. Retas atvejis, kai tenka laukti keletą dienų, kol atkeliaus reikalinga detalė.
  5. Vartų remontininkai dirba iki 22 valandos, tad galite drąsiai skambinti iš ryto, kad vakare atvažiuotų pasižiūrėti.

Tikimės, kad jums šios situacijos nebus dažnos ir kiemo vartai neges…