Press "Enter" to skip to content

Veiksmingas būdas sustabdyti plaukų slinkimą: mezoterapija plaukams

slenka plaukai

Moterims plaukų slinkimas ir jų silpnėjimas gali būti pragaištingas. Tai ne tik daro didelę įtaką išvaizdai, bet ir kenkia moters pasitikėjimui savimi. Plaukų slinkimas ar jų plonėjimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: nesubalansuota mityba, stresas, įtampa, netinkamos plaukų priežiūros priemonės, genetika, nėštumas ar kiti medicininiai faktoriai. Labai dažnai tai įvyksta dėl nepaaiškinamų ir įvairių priežasčių, tačiau rezultatas neretai būna panašus ir sukeliantis daug nepatogumų. Vienas efektyviausių metodų slenkant plaukams – tai mezoterapijos plaukams procedūros.

Mezoterapija plaukams – kas tai?

Mezoterapija plaukams atliekama naudojant smulkias adatėles, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka tiesiai į plauko folikulą ir akimirksniu jį pradeda maitinti, suteikia reikiamų vitaminų. Mezoterapija yra pripažinta, kaip viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, nes jau po pirmos procedūros jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai ir plaukams.

Plaukų mezoterapijos kokteilių sudėtis apima įvairias medžiagas, maitinančias plauką, gerinančias kraujo ir deguonies tiekimą galvos odoje. Pagrindinės jų: mažos molekulinės masės hialurono rūgštys, dekspantenolis, dobilų žiedų ekstraktas, karnozinas, organinis silicis, augimo faktoriai. Šios sudėties kokteilis leidžia atlikti efektyvias mezoterapijos procedūras nuo moterų ir vyrų antrogeninio plikimo, stabdo plaukų silpnėjimą ir jų slinkimą. Šiais preparatais stiprinama išorinė plaukų struktūra, atkuriamas ir stimuliuojamas plauko augimo aktyvumas, pailgėja užaugusių plaukų gyvavimas.

Mezoterapija plaukams yra atliekama kelis ar net keliolika kartų, atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją gali reikšmingai sumažėti plikimo reiškiniai, galvos oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme bei vertingomis, reikalingomis medžiagomis.

Jau po pirmų procedūrų Jūs pastebėsite šiuos pokyčius: pagerės odos galvos kraujotaka, plaukų struktūra bei išvaizda, sumažės plaukų slinkimas, plaukai taps sveikesni ir gyvybingesni, na ir, žinoma, pagerės galvos odos būklė.

injekcija

Rekomendacijos po procedūros

Mezoterapijos procedūra yra beveik beskausmė, alerginės reakcijos pasitaiko retai, todėl galite jaustis saugiai. Paprastai iškart po procedūros pacientai gali grįžti prie įprastinės rutinos, tačiau kurį laiką rekomenduojama nesimėgauti saulės voniomis, soliariumais. Pirmąją parą po (ir parą prieš) procedūros nerekomenduojama plauti galvos, eiti į pirtį ir vartoti alkoholinius gėrimus. Negalima naudoti papildomų kosmetinių priemonių.

Kur atliekama mezoterapija plaukams?

Dažniausiai nepageidaujamo poveikio rizika yra susijusi su nepakankamai kvalifikuotu specialistu ar netinkamais mezoterapijai naudojamais preparatais. Todėl labai svarbu išrinkti išties gerą, patikimą specialistą, kuris atlis procedūrą nepriekaištingai.

Rekomenduojame apsilankyti Labella salone, kuriame atliekama galvos mezoterapija nuo plaukų slinkimo. Mikroadatinė mezoterapija intensyviai regeneruoja odą ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, kurį iššaukia aktyvus mikroadatinis odos subadymas specialiomis adatų kasetėmis. Atliekami dūriai nėra gilūs, todėl procedūra nėra skausminga, nekraujuoja, po procedūros oda labai greitai grįžta į normalią būklę.

SB grožio studija, taip pat atlieka šią procedūrą. Jos metu sustiprinami plaukai, paskatinamas jų augimas ir sumažinamas slinkimas. Todėl greitu metu galėsite džiaugtis vešlesniais plaukais. Procedūros metu naudojamos profesionalios prancūziškos Fusion Mesotherapy priemonės. Preparatuose esančios grynos veikliosios medžiagos gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, revitalizuoja plauko folikulus.

NovaClinic centre, mezoterapija užtikrina plaukų maitinimą, padeda sustiprinti jų struktūrą, didina plaukų folikulų atsparumą, gerina mikrocirkuliaciją. Na, o Oblaka beauty salone, adatinė mezoterapija padės kovoti su nuolat besiriebaluojančiais plaukais. Tai tikras išsigelbėjimas toms, kurioms tenka galvą plauti kasdien!

 

Pasirūpinkite savo plaukais jau dabar ir pasitikite vasarą su gražiomis, ilgomis bei sveikomis kasomis!