Press "Enter" to skip to content

Ventiliuojami fasadai – geresnės gyvenimo kokybės link

fasadasVentiliuojamo fasado karkasas turi labai daug privalumų. Jis projektuojamas ne tik naujos statybos namuose, tačiau siekiant naujam gyvenimui prikelti ir seniau statytus namus. Juk karkasas, kuris pritaikytas prie modernaus žmogaus poreikių, gali kardinaliai pakeisti visą  namą ir suteikti jam kur kas daugiau funkcionalumo.

Ventiliuojamo fasado karkasas turi labai daug privalumų. Išskirsime pačius pagrindinius, kurie ir paskatina rinktis šio tipo karkasą.

  • Vienas didžiausių privalumų, kurį akcentuoja žmonės, kad vasaros metu gyvenimas yra kur kas vėsesnis. Paprasčiausiai prikaitinus saulei yra kur kas sunkiau būti namuose, tenka papildomai investuoti į ventiliaciją. Tinkamai apsaugojus fasadą galima išvengti karščio.
  • Jeigu pavyksta apsisaugoti nuo karščio, tai lygiai ta pati gera izoliacija padeda sulaikyti šilumą namuose. Taigi, galima labai sužeminti investicijas į šildymo sezoną. Jeigu nenorite, kad kiekvienais metais daug šilumos energijos paprasčiausiai išeitu į lauką – siūlome pasinaudoti fasado apšiltinimo galimybėmis.
  • Papildomas privalumas yra ir priešgaisrinė apsauga kuri garantuoja, kad gyvenimas šiuose namuose bus kur kas malonesnis ir saugesnis.
  • Garso izoliacija dažniausiai svarbi tiems, kurie gyvena miestuose. Galbūt todėl daugiabučiai šiuo metu taip aktyviai izoliuojami.
  • Žinoma, galima išskirti ir estetiką, kuri leidžia kur kas labiau pagražinti sienas ir suteikti joms išskirtinumo. Net ir labai prastai atrodantis namas šiuo metu gali vėl džiuginti savo puikia išvaizda. O kai papildomai dar gaunama su išvaizda tiek daug privalumų – jų ignoruoti paprasčiausiai nebegalima.
  • Karkasas gali būti montuojamas ne tik vasaros metu. Net ir žiemą – tai puikus pasirinkimas. Juolab, paslaugų kainos dažniausiai nukrenta.
  • Dar vienas pliusas – galima išvengti vabalų, kurie dažnai kuriasi namuose. Ventiliuojamas fasadas padės išvengti įvairiausių kenkėjų, kurie dažnai apsunkina žmonėms gyvenimą ir skelia daug nepatogumų.

Ventiliuojamo fasado karkasas senam namui gali padėti įkvėpti gyvybės ir paprasčiausiai pakelti jo gyvenimo dvasią net kelis kartus. Svarbiausia pasirinkti tinkamiausią ir apsispręsti, kuris karkasas jums tinka labiausiai.

Mažiausios detalės gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Pradėkite nuo savų namų ir atraskite komfortą.