Press "Enter" to skip to content

Vestuvių be paskolos nebūtų iškėlę

paskolos internetuJurga sako, kad paskolos internetu ji tikrai neplanavo imti, bet galiausiai taip nutiko, kad vestuves teko planuoti didesnes nei tikėjosi, ir tik paskolos internetu visa para tapo ta galimybe jas surengti tokias, kokių norėjosi.

Planavo kuklias

Taigi, Jurga ir Edvinas pirmiausiai planavo susituokti labai kukliai. Kalba ėjo tik apie susirašymą Santuokų rūmuose ir nedidelę šventę liudininkams ir artimiausiems giminėms. Taip pat kalba ėjo apie ėjimą prie altoriaus ir priesaikos pasakymą ten. Todėl niekas net negalvojo, kad gal bus reikalinga kokia nors paskola internetu visa para. Na kaip jos gali reikėti, kaip jos gali prireikti, jeigu reikia vestuvių vos keliems žmonėms. Buvo planuota išleisti vos apie 500 eurų ir beveik nekviesti svečių.

Gavosi didelės

Tačiau, kaip suprantate, kadangi buvo neišsiversta be paskolos internetu visa para, tai ir vestuvės buvo didesnės, ir žmonių tikrai ne ant vienos rankos pirštų suskaičiuojamas skaičius. Atvažiavo jų tikrai nemažai, kitaip to nepavadinsi. Vestuvės buvo tiesio grandiozinės. Nuotaka ir dabar negali paaiškinti, kaip iš 15 žmonių svečių sąrašo staiga pasidarė 90 svečių sąrašas, kaip vietoje kuklaus pasėdėjimo kavinėje pasidarė labai nekuklus pokylis dvarą primenančioje nuostabioje vietoje. Buvo ir limuzinai, ir balti karveliai, ir ko tik nebuvo. Jaunoji sako, kad viskas prasidėjo nuo suknelės. „Buvau išsirinkusi tikrai kuklią paprastą trumpą suknelę, ir norėjau su ja gražiai atrodyti. Tačiau paaiškėjo, kad ta suknelė nepatinka mano tėvui ir tetoms. Aš sakiau sau ir vyrui, kad tai nesvarbu, kad aš tuokiuosi ne dėl savo giminių. Galiausiai ir sumanymas yra nedidelių kuklių vestuvių. Tai labiau turėjo būti jungtuvės, simbolinis ryšys, o ne vestuvės kaip pompastiška šventė. Todėl man ir gavosi jos tokios kažkokios keistos. Tačiau paskui susitikau su geriausia drauge, kuri turėjo būti ir vestuvių liudininkė. Ir ji sugebėjo sukritikuoti tą mano vestuvinę suknelę, pasakydama, kad ji yra nestilinga. Mat ji pati dabar jau kuris laikas yra pasidariusi neva labai stilinga. Taigi, atsilaikyti darėsi vis sunkiau. Galiausiai nuėjau į nuomos saloną tik pasižvalgyti, pamatyti, kokių dar tų suknelių būna. Pradėjau dairytis ir pamačiau, kad yra tikrai gražių. Užsinorėjau vienos, išsinuomojau. Kartu buvo ir kontaktai nuostabios vietos, kurioje galima kelti vestuves. Pasiskambinau sužinoti kainų. Paaiškėjo, kad šiek tiek pigiau nei įsivaizdavau. Ėmiau svajoti apie gražias vestuves ir taip nutiko, kad jas ir pasidarėme, tik aišku teko pasiskolinti“, – sako jauna žmona.

Paskola buvo iškart grąžinta

Vienas didžiausių privalumų, kada paskolos internetu imamos vestuvėms, yra toks, kad jas po vestuvių iškart galima ir grąžinti. Juk šiais laikais beveik visi žmonės į vestuves ateina jau ne su naujais indų servizais ir ne su naujais patalynės komplektais, o su į delną telpančiu voku. Tame voke būna pinigai. Taigi, tokiu atveju, paskolos internetu greitai gali būti grąžinamos. Galbūt pasiskolinate dvi dienos prieš vestuves, kad sumokėtumėte už maistą, už fotografus ar už muzikantus, o galiausiai nutinka taip, kad paskolos internetu nuo 18 metu būna grąžinamos jau antrą vestuvių dieną, kai suskaičiuojami visi pinigai, kai visi žmonės išeina, kai jaunieji atplešia vokus, viską suskaičiuoja ir žino aiškiai, kiek gavo. Dėl to, jeigu yra galimybė, tokią paskolą internetu geriau imti su sąlyga, kad ją bus galima grąžinti labai greitai ir mažiau už ją sumokant.