Press "Enter" to skip to content

Vidaus durys: kaip išsirinkti?

vidaus durysVisi, kurie perka naują būstą arba atnaujiną seną, nori, kad namai būtų jaukūs, stilingi ir tokie, į kuriuos būtų malonu grįžti. Tad, nenuostabu, kad interjero dizaineriai nesėdi be darbo, juk būtent namų interjeras sukuria namų atmosferą, o dažnais atvejais atspindi ir jūsų asmenybę. Namų interjere svarbu viskas: sienos, lubos, apšvietimas, dekoro detalės ir pan. Vidaus durys taip nėra išimtis. Šiandien jų pasiūla milžiniška, todėl net ir skonio gurmanai turi iš ko pasirinkti. Taigi, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis namų vidaus duris?

Kokybė – svarbiausias kriterijus

Durys – ne vienos dienos pirkinys, jos nėra labai pigios, be to jų pakeitimas gali sugadinti sienas ar nubraižyti grindis. Tad, svarbu, kad vidaus durys būtų pagamintos iš kokybiškos žaliavos, atsparios laiko tėkmei, nereikalautų daug priežiūros ir netaptų tikrų galvos skausmu šeimininkams.

Nepaisant, nuolat besikeičiančių interjero tendencijų, medis lieka populiarumo viršūnėje. Natūralaus medžio durys tvirtos, patikimos ir sukuria šiltų bei jaukių namų atmosferą. Be to, tai puikus pasirinkimas , jei mėgstate originalumą, atminkite, kad pasaulyje nėra dviejų vienodų medžio raštų, todėl visi gaminiai iš medžio yra nepakartojami ir vienetiniai.

Tiesa, kokybiškos vidaus durys reikalauja ir kokybiškų konstrukcinių medžiagų. Tad, vertėtų rinktis patikimus ir gerą reputaciją turinčius durų gamintojus. Tada būsite tikri, kad išsirinkote tvirtas, gerai orą bei garsą izoliuojančias duris, kurios nereikalaus daug priežiūros.

Durys – pagal jūsų namų interjerą

Reikia pripažinti, kad medinės, tradicinės durys ir futuristinis interjeras, kuriame dominuoja stiklas ir metalas, sunkiai suderinami. Durų pasirinkimą turėtų lemti ir namų interjero stilius. Tuo labiau, kad vidaus durų asortimentas labai platus: tradicinės, stiklinės, slankiojančios, daugiafunkcinės ir pan. Visgi, novatoriškos ir modernios vidaus durys ir jų montavimas nėra lengva užduotis mėgėjams. Tad, svarbiausia, kad tai atliktų profesionalai, o jau durų pasirinkimas jūsų fantazijos galimybių išbandymas.

Vidaus durys nėra paskutinis namų akcentas, jos kaip ir apšvietimas ar elektros lizdai turi būti apgalvotos iš anksto. Tad, jei nesate tikri dėl savo vizijos, geriau pasitarti su profesionaliais interjero dizaineriais ir durų projektuotojais. Tada būsite tikri, kad jūsų interjere visi taškai sudėlioti ant „i“.