Press "Enter" to skip to content

Vyro išpažintis apie vestuves: po skyrybų dar penkis metus mokėjau už jaunosios suknelę

paskola internetuGediminas (vardas pakeistas) pripažįsta, kad po pusantrų metų draugystės jo ir išrinktosios vestuvės turėjo būti svajoto ir ilgai laukto gyvenimo pradžia. Net ir paskola internetu jos vestuvių suknelei ir dar šimtui keturiasdešimt svečių pamaitinti nebuvo bėda. Juk viskas dėl didžiosios meilės…

Norai augo ne dienomis, o valandomis

Kadangi Gedimino išrinktoji tuo metu mokėsi – nedirbo, svajonių vestuves finansavo jis pats. Neverta net minėti, kad iš šešių šimtų eurų atlyginimo sunku būtų iškelti pokylį, teko susirasti antrą darbą, buvo imamos vartojamosios paskolos internetu ir greitieji kreditai internetu.

Tačiau, kaip ironiškai šypsosi pats pašnekovas, greita paskola tikrai yra super greita. Kaip greitai atėjo, taip beveik dar greičiau ir išėjo. Tačiau mylimoji vis kalbėjo, kad reikia svečiams dovanų, kad jos šeima gausi, todėl reikia kviesti ir pusbrolius, kurių Gediminas nė karto nebuvo matęs iki didžiosios dienos, ir nei karto po jos. Taip pat norėjosi vestuvių planuotojo, o kur dar paskolos be uzstato, kurios buvo paimtos sumokėti fotografams, jaunosios makiažui. Liko ir jaunojo kostiumui.

„Užtat trenkiau kumščiu per stalą ir batus avėjau, kuriuos mano mama pirko dar mano išleistuvių vakarui mokykloje”, – prisimena pokalbius apie vestuves pašnekovas ir priduria, kad jo sužadėtinei buvo suteiktos kelios nedidelės paskolos internetu bedarbiams ir net paskolos internetu visa para. Bet kuriuo atveju po vestuvių, iš gautų dovanų, išvykome į povestuvinę kelionę ir atidavėme dalį skolų. Buvo gražinta ir jaunamartės vardu imta paskola internetu. Atrodė viskas gerėja, tačiau greitai vyras suprato, kad išlaikyti vestuvinį lizdelį nebus taip jau ir lengva.

Padėjo pokalbis su bendrove

„Po penkių metų įvairių peripetijų ir Santa Barbaros serialui prilygstančių istorijų išsiskirstėme kiekvienas savo keliais. Nors paskolos bustui buvo gražintos greitai, tiesiog pardavus turtą, tos vestuvinės mini paskolos internetu vis vilkosi ir velkasi iki šiol. Kadangi net ir mano dviejų darbų nepakako mėnesinėms įmokoms, kreipiausi į kredito bendrovę”, – sako Gediminas. Taigi, paskola internetu buvo imta Gedimino vardu, todėl ir kaip skyrybų kraitis, atiteko jam.

Jis pasakoja, kad kredito bendrovė įvertino visas aplinkybes ir sumažino kas mėnesinę įmoką. Taip paskola internetu po truputy mažėja. Tačiau šiandien jau gyvendamas su kita moterimi, Gediminas pripažįsta, kad gailisi visko kas nutiko ir nori įspėti kitus.