2021 metų erotinių knygų TOP 3

Knygos – viena iš geriausių atsipalaidavimo priemonių. Beje, sakoma, kad kai kurie kūriniai yra puikus būdas ne tik atitrūkti nuo kasdienės rutinos, bet ir pasisemti aistros, įkvėpimo, romantiškų idėjų. Jau kurį laiką ieškote tokio tipo kūrinio? Tuomet pristatome jums įdomųjį 2021-ųjų erotinių knygų TOP trejetuką.

1. Agnė Bausienė „Mano brolio žmona“

Knygos autorė A. Bausienė leidžia skaitytojui pasinerti į įtraukiančią šeimos dramą.  Mylimas Ievos vyras ir Artūro brolis dvynys Aurimas žūsta autoavarijoje. Beveik nebendravę iki Aurimo mirties, Ieva ir Artūras susidraugauja ir padeda vienas kitam išgyventi netektį. Kuo daugiau laiko praleidžia kartu, tuo stipresni jausmai juos sieja. Tačiau peržengti savus tabu, artimųjų pasmerkimą ir abejones išties sunku. Skaitytojai gali pasinerti į vidinį įsimylėjėlių pasaulį ir įtraukiantį nuotykį.

2. Lavisa Spell „Narvelyje“

Knygos herojai Aurorai netrūksta nieko, tik vidinės laisvės. Mergina svajoja gyventi nuo nieko nepriklausoma, siekti trokštamos žurnalistės karjeros. Galbūt kai kurie nuotykiai būtų klaida, tačiau jaunystė be klaidų atrodo labai nuobodi. Kai jai pasiperša sėkmingas verslininkas Armandas Danyla, Auroros tėvai ragina ją neprarasti sėkmingos santuokos šanso. Tačiau Aurora dvejoja, mat ją labiau žavi maištininkas, nuotykių ieškotojas Gabrielius Vanagas.

Greičiau, nei būtų galėjusi numatyti, Aurorai tenka pasirinkti savąjį partnerį. Įsipainiojusi į aistros ir melo voratinklį ji patiria tiek išsvajotų nuotykių, tiek aštrų sudužusios širdies skausmą. Vis dėlto, mergina galiausiai supranta, kad įskaudinta ir sugijusi širdis gali mylėti dar stipriau. O skaitytojai gali kartu išgyventi tiek vidinę kelionę, tiek pikantiškus herojės nuotykius.

3. E. L. James „Misteris“

Pagrindinis herojus – Maksimas Trevelianas. Įtakingoje šeimoje augęs vaikinas, kuris niekada nejautė pinigų ir turtų stygiaus. Gyvenantis maištingą gyvenimą Maskimas netikėtai praranda savo šeimą. Taip pat netikėtai jo gyvenime pasirodo paslaptinga mergina, kuri apverčia jo kasdienybę.

Panašu, kad neseniai į Angliją atvykusi Alesija Demači neturi nieko, tik painią praeitį. Maksimas geidžia šios merginos ir jo geismas netrukus virsta į gilius jausmus, kurių jis dar niekada nėra patyręs. Įvykių kupina kelionė prasideda Londono centre ir veda skaitytoją į pasakiškąjį Kornvalį.

Ne paslaptis, kad audringų romanų veikėjai – išskirtiniai personažai. Tikėtina, kad intymios scenos įpūs aistros ir į jūsų miegamąjį. Pikantiškos smulkmenos, eksperimentai ir malonios staigmenos išties sukuria ypatingą atmosferą. Nesvarbu, tai seksualios kūno kojinės ar tiesiog kokybiški intymūs produktai poroms, juos įsigyti galite čia: Romantika.lt.