Press "Enter" to skip to content

3 interjero tendencijos, kurios šįmet nekis ir liks dar ilgam

Dėl pasaulyje susiklosčiusių aplinkybių, namuose praleidžiame žymiai daugiau laiko. Todėl natūralu, jog interjere atsigręžiame ne tik į stilingus, bet ir funkcionalesnius daiktus. Interjero dizaineriai pastebi, kad prieš kelis metus stiprėti ėmę lėto gyvenimo, gamtai draugiški dizaino sprendimai ne tik išliks, bet ir stiprės. Sužinokite 3 interjero tendencijas, kurios šįmet nekis ir, panašu, tik dar labiau įsitvirtins šiuolaikinių namų interjeruose.

1. Minimalizmas, arba stiliaus ir funkcijų darna

2022-aisiais metais minimalizmas užims vieną svarbiausių vietų interjero dizaino scenoje. Ko gero, galima sakyti, kad minimalistinis interjeras pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl labai elementarios priežasties – būtinybės sumažinti nereikalingų daiktų kiekį. Pandemija privertė iš naujo įvertinti gyvenamąsias patalpas, ieškoti sprendimų, kurie leistų efektyviai pailsėti ir susikaupti darbams. Tad „mažiau yra daugiau“ kartosime dažniau nei bet kada anksčiau.

Jei sunku sumažinti daiktų kiekį, tačiau norisi daugiau ramybės, organizuotumo ir mažiau daiktų keliamo „streso“, interjero dizaineriai pataria juos sumaniai sandėliuoti. Pavyzdžiui, retai naudojamus daiktus ar drabužius tinkamai išvalyti ir tvarkingai padėti į spintą ar kitą sandėliavimo vietą. Kokybiškos papuošalų dėžutės puikiai suvaldys chaosą stalčiuose. Ieškote kokybiškų ir stilingų talpų papuošalams ir kitoms smulkmenoms? Verta jų pasižvalgyti internetiniame prekybos salone Imdeco.lt.

2. Ekologiški sprendimai

Atsižvelgdami į dabartinę ekologijos padėtį pasaulyje, žmonės vis dažniau renkasi tvarias medžiagas. Linas, medvilnė, molis, plytos, keramika bus naudojamos ramiai ir organiškai aplinkai namuose sukurti. Natūralios medžiagos ir skirtingos tekstūros, be abejonės, suteiks patalpoms daugiau unikalumo, savitumo.

Moderniems namams prieskonio suteiks sendaikčių „perliukai“. Vintažinio baldo ar aksesuaro įsigijimas yra ne tik tvarus sprendimas, bet ir galimybė papuošti namus vienetiniu kūriniu. Puikus pavyzdys – odinis krėslas su mediniais porankiais arba įmantriais raižiniais papuošta komoda.

3. Transformuojamos erdvės

2022-aisiais metais namai turėtų būti dar geriau pritaikyti tiek individualiam, tiek socialiniam gyvenimui bei darbui. Atskirtis tarp darbo ir poilsio kuriama ne tik tam tikrais įpročiais, bet ir sumaniais interjero sprendimais. Maksimaliai išnaudoti erdves padės daugiafunkciniai baldai, kilimai, širmos, sumanus kambario planas.

Taigi, galima sakyti, kad pastaraisiais metais išryškėjęs, komforto ir funkcionalumo bei tvaresnių namų poreikis tik stiprės. Naujausios namų interjero tendencijos skatins kurti ne tik stilingas, bet ir patogias namų erdves, kurios vienu metu gali atlikti kelias funkcijas.