Press "Enter" to skip to content

5 baldų parodos, kuriose pasisemsite įkvėpimo

 

Jeigu jus domina baldai ir interjeras, esate interjero dizaineris, baldų gamintojas ar tiesiog norite idealiai ir novatoriškai įsirengti savo namus, jums reikia gerų idėjų. Baldų parodos – tai vieta, kur šių idėjų ir įvairių sprendimų tikrai netrūksta, tereikia išsirinkti tai, kas tinka jums. Pristatysime kelias tarptautines baldų parodas, kuriose verta apsilankyti, o baldų gamintojams – sudalyvauti.

„HABITARE“ 5 dienas trunkanti baldų paroda Suomijoje

Neabejotinai turite apsilankyti „HABITARE“ – didžiausiame baldų ir interjero renginyje Suomijoje, Helsinkyje. Šiais, 2020 metais paroda atidedama iki kitų metų. Artimiausiu metu planuojama ją rengti 2021 metų rugsėjo 15-19 dienomis. Tai bus jubiliejinis, 50 renginys, kuris truks net 5 dienas.  Šioje baldų parodoje bus siūloma patirtis ir idėjos namų ir kitų erdvių interjero dizainui, funkcionalumui.

Paroda „L‘Artigiano in Fiera“ Italijoje

Šioje didžiulėje parodoje ypatingas dėmesys skiriamas rankų darbo gaminiams. Joje pristatomi rankdarbiai, juvelyriniai dirbiniai ir papuošalai, įvairios medžiagos, drabužiai, galanterijos prekės, baldai ir interjero detalės, kosmetika, maistas ir gėrimai. Šiame renginyje dalyvauja apie 1 670 000 lankytojų iš Italijos, Europos ir viso pasaulio.

Medienos ir baldų parodos Rytų Europoje

Rytų Europoje taip pat vyksta kelios baldų parodos, kurios paliks jums didžiulį įspūdį. Tai Baltarusijoje vykstanti paroda „Medžio apdirbimas“. Joje verta apsilankyti baldų iš medžio gamintojams, nes čia pristatomos naujausios medžio apdirbimo technologijos bei įranga.

Rusijoje verta apsilankyti dvejose baldų parodose. Viena iš jų – „Mebel“, didžiausias tokio pobūdžio renginys Rytų Europoje, organizuojamas kiekvienais metais lapkričio mėnesį. Jame pristatomi baltai, apmušalai ir įvairūs įrenginiai.

„Woodex Moscow“. Tai dar viena paroda Maskvoje, vykstantis kas du metai, kurioje pristatomi naujausi medžio apdirbimo įrenginiai, technologijos bei medienos produktai.

Baldų parodų lankymas didžiausią naudą atneša baldų gamintojams, interjero dizaineriams, medžio perdirbėjams, interjero detalių kūrėjams. Renginiuose galima ne tik pamatyti originalių baldų ir interjero sprendimo būdų, bet ir susipažinti su naujausiomis medžiagomis bei šiuolaikiškomis technologijomis, padedančiomis sukurti gražų, išskirtinį ir originalų namų, biurų, viešbučių interjerą.