Press "Enter" to skip to content

9 gėlių žiedai, verti vestuves žiemą planuojančiųjų dėmesio

Ruošiatės į žiemą vyksiančias vestuves, o gal patys jas organizuojate? Tiems, kurie nori gėlių dekorą pritaikyti pagal šaltojo sezono tendencijas, floristai siūlo dėmesį atkreipti į tam tikras gėlių rūšis ir jų kompozicijas. Vasarą dominuoja pievų įkvėpti deriniai ir lauko gėlių žiedai, o štai žiemą karaliauja klasika – išraiškingos formos, sodrios spalvos arba balta pasaka. Kviečiame skaityti, į kokias gėles verta atkreipti dėmesį tiek renkantis puokštę, tiek planuojant šventės dekorą.

Užtikrinta klasika

Šaltas oras už lango lemia ne tik ypatingą šventės atmosferą, bet ir gėlių pasirinkimą. Pavyzdžiui, renkantis gėles vestuvių puokštei, floristai pataria žvalgytis tvirtesnių rūšių, kurių taip stipriai neveiktų temperatūrų pokyčiai. Būtent dėl šios priežasties vietoje lauko gėlių rekomenduojami jau klasika tapę žiedai – kompozicijos kuriamos iš:

  • rožių;
  • tulpių;
  • gvazdikų;
  • lelijų.

Tiesa, plati spalvų paletė, formų ir dydžių įvairovė leidžia kurti tiek tradicines, tiek nestandartines puokštes. Iš šimtmečius šventes puošiančių rožių galite sukurti labai puošnų arba, priešingai, minimalizmu žavintį rezultatą. Erdvių puošybai griežtų taisyklių nėra, tačiau rekomenduojama nuotakos puokštę derinti prie dekore naudojamų gėlių arba atvirkščiai.

Žiemos pasaka

Norite susikurti savitą, išskirtinę žiemos pasaką? Floristai pastebi, kad vis dažniau vestuvinėms dekoracijoms ir nuotraukų sienų bei arkų puošybai pasitelkiami nestandartiniai variantai. Pavyzdžiui:

  • puansetijos (dar vadinamos Kalėdų gėlėmis);
  • baltos gerberos;
  • orchidėjos;
  • kamelijos;
  • pasteliniai kvapieji pelėžirniai.

Vadinamąsias Kalėdų gėles esame pripratę matyti interjere, tačiau jomis galima sukurti ir neeilinį šventinės patalpos dekorą. Rengiantiems minimalistines vestuves verta paieškoti dekoravimo eglišakėmis bei eukalipto šakelėmis pavyzdžių. Tai nestandartinis, tačiau žiemos pasaką neabejotinai padėsiantis sukurti pasirinkimas.

Šiandien interneto platybėse gausu pavyzdžių – čia galima iš naujo atrasti tradicines gėlių rūšis ir egzotiškas dekoracijas, apie kurias galbūt nė nesusimąstėte. O geriausia dalis ta, kad inovatyvūs gėlių salonai pasirinktas gėles gali greitai ir saugiai pristatyti tiesiai į šventės vietą. Domina paslauga Vilniuje, Klaipėdoje, o gal gėlės Kaune? Pasisemkite įkvėpimo savo šventei: https://www.pasauliogeles.lt/geliu-pristatymas-kaune.