Press "Enter" to skip to content

Alanodas – anodavimo specialistai Lietuvoje

Uždaroji akcinė bendrovė Alanodas yra tikri anodavimo specialistai Lietuvoje. Alanodas įmonėje dirba specialistai, turintys ilgametę patirtį savo srityje ir reikiamas žinias anodavimo procesams atlikti. Kokybei užtikrinti prie anodavimo proceso eigos prisideda mokslininkai ir aukštų kvalifikacijų specialistai. Jie rengia, atlieka, kontroliuoja ir prižiūri visą proceso eigą, kas garantuoja tik geriausius rezultatus. Ieškote anodavimo specialistų? Įmonė Alanodas gali jums padėti.

Kokias paslaugas teikia Alanodas?

Įmonė Alanodas gali pasiūlyti anodavimo, cinkavimo, nikeliavimo ir pasyvacijos paslaugas savo klientams. Naudodami naujausias technologijas ir pažangiausius metodus jie užtikrina atliktų paslaugų kokybę. Anodavimas yra aliuminio metalo paviršiaus apdorojimas taip, kad jis taptų atsparus išoriniams veiksniams. Alanodas siūlo tris skirtingus anodavimo būdus: bespalvis, spalvotas arba kietasis anodavimas. Kokį anodavimo būdą pasirinkti priklauso nuo jūsų poreikių ir būsimo metalo panaudojimo. Alanodas darbuotojai turėdami ilgametę patirtį galės patarti kokį geriausią būdą pasirinkti jums. Nikeliavimas – tai nikelio lydinio ant paviršiaus padengimas. Nikeliavimas taip pat gali būti kelių rūšių, todėl norint išsirinkti tinkama verta pasitarti su Alanodas įmonės specialistais. Cinkavimas yra dar vienas būdas padengti metalą sluoksniu, kuris apsaugo jį nuo korozijos. Šiuo atveju metalo paviršius yra padengiamas cinko sluoksniu. Pasyvacija yra vienas rečiau naudojamų būdų apsaugoti metalą, tačiau paverčiant metalo paviršių chemiškai neaktyviu, jis yra labai gerai apsaugomas nuo išorinės žalos poveikio. 

Alanodas: kokį metalo paviršiaus apdirbimą pasirinkti?

Kadangi Alanodas siūlo net kelis skirtingus metalo paviršiaus apdirbimo būdus, pasirinkimas gali tapti sunkesnis. Populiariausias ir plačiausiai naudojamas yra anodavimas, tačiau pagal poreikius ir galimybes galima pasirinkti ir kitus būdus. Kiekvienas metalo paviršiaus apdirbimas siekia apsaugoti metalą ir išlaikyti jį kuo mažiau pažeidžiamą, tačiau pagal būsimą metalo panaudojimą ir norimą išgauti rezultatą galima rinktis skirtingą metodiką. Alanodas turi patirties kiekviename iš siūlomų būdų, todėl jų patirtis leis padėti išsirinkti tinkamiausią jums.  Pavyzdžiui, nikeliavimas yra dažnai naudojamas automobilių ar elektronikos detalėse, o cinkavimas statybose naudojamoms detalėms ar net kelio ženklams. Tai kokį apdirbimo būdą pasirinkti? Padėti išsirinkti gali Alanodas specialistai.