Press "Enter" to skip to content

Ar galima rasti tikrą meilę internete?

meilė

 

Dažnai gauname tokį klausimą, ar meilė internete įmanoma? Mūsų atsakymas yra paprastas, meilė yra manoma visur ir visose jos formose, jeigu meilė įmanoma per atstumą, kodėl jos rasti negalime internete? Bendravimas online yra lygiai toks pat kaip ir bendravimas gyvai tik mes esame per atstumą vienas nuo kito, panašiai kaip kalbant telefonu. Juk kai nebūdavo interneto, žmonės susipažindavo per skelbimus ir taip atrasdavo vienas kitą. Interneto pagalba viskas tapo žymiai paprasčiau ir patogiau. Mums nereikia eiti  visiškai aklus pasimatymus, kai net nežinome kaip atrodo žmogus su kuriuo susitinkame. Dabar mes galime išsamiai pabendrauti, sužinoti beveik viską apie vienas kitą. Prieš susitikimą mes net galime pabendrauti vaizdo pokalbiuose. Po ilgesnio bendravimo internete, mes galime labai gerai pažinti vienas kitą.

 

Internetinių pažinčių svetainėje darnipora.lt galime rasti ne vieną vaizdo pasakojimą kaip du žmonės atrado vienas kitą ir sukūrė nuostabias šeimas. Vienas iš jų apie porą, kurioje kiekvienas gyveno skirtingame mieste. Vaikinas buvo iš sostinės, o mergina gyveno Klaipėdoje. Iki pirmo pasimatymo jie susirašinėjo apie pusę metų. Anot poros jau tuomet tarp jų įsižiebė pirmosios simpatijos ir jausmai. Vėliau vaikinas kiekvieną savaitgalį vykdavo į pajūrį arba ji važiuodavo į Vilnių. Tokie susitikimai tęsėsi apie tris metus, kol galų gale vaikinas persikraustė į Klaipėdą, susirado naują darbą ir dabar jie augina du nuostabius vaikus, berniuką ir mergaitę.

 

Tokių pasakojimų yra tikrai ne vienas ir ne du ir tai tik vienas pažinčių tinklapis.Įsivaizduokite, tokiame pažinčių tinklapyje kaip https://www.pazinciupuslapiai.lt/eroklubas-lt/ yra atsiradusios dešimtys, o gal net šimtai naujų šeimų. Nariai susitikdavo vienkartiniam seksui, arba nueidavo į svingerių vakarėlį ir vėliau nebe išsiskirdavo.

 

Kai kurie žmonės į meilę internete žiūri skeptiškai, ypač vyresni asmenys, galbūt jiems tai yra nauja, todėl jie į tai žiūri skeptiškai. Mes sakome, kad viskas yra įmanoma. Meilę galima rasti internete, autobuse, gamtoje ar net parduotuvėje. Kartais jos ieškoti nereikia, ji pati jus suranda netikėčiausioje vietoje ir laiku.