Press "Enter" to skip to content

Ar parduodamos komercinės patalpos Vilniuje yra gera investicija?

Gerėjant ekonominei situacijai parduodamos komercinės patalpos Vilniuje sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio. Patalpų įsigijimas yra puiki galimybė įsikurti pasirinktame sostinės mikrorajone ir jame sėkmingai plėsti verslą. Be to, nuosavos komercinės patalpos neretai siejamos ir su viena patraukliausių bei pelningiausių investicijų, galinčia generuoti nuolatines pajamas.

Kas pelningiau: komercinės patalpos ar butas?

Investicijos į nekilnojamąjį turtą visuomet siejamos su didele grąža. Daugelis NT ekspertų tvirtina, kad komercinės patalpos yra finansiškai naudingesnis pasirinkimas, ypač tuomet, jei jos yra struktūriškai patogioje miesto zonoje. Vis dėlto, vertindami buto ir komercinių patalpų pasiūlymus, matome vieną esminį skirtumą – būstų pasirinkimas yra gerokai platesnis, t. y. galima įsigyti ir vėliau sėkmingai nuomoti įvairaus dydžio, skirtinguose mikrorajonuose esančius, individualaus išplanavimo butus, prisitaikančius prie išrankiausiųjų poreikių. Komercinės patalpos, priešingai, parduodamos gerokai rečiau, todėl surasti iš tiesų patrauklų variantą tampa gana sudėtinga užduotimi. Iš kitos pusės, investuodami į gerą komercinių patalpų pasiūlymą, galite būti tikri, kad šių erdvių generuojamos pajamos bus nuolatinės, patrauklios ir atitinkančios jūsų poreikius.

Kokios parduodamos komercinės patalpos Vilniuje sulaukia didžiausio pirkėjų dėmesio?

Nekilnojamojo turto ekspertai primena, kad komercinės patalpos gali stipriai tarpusavyje skirtis. Kitaip sakant, jei norite priimti teisingą sprendimą ir džiaugtis pelninga investicija, būtina įvertinti tiek patalpų lokacijos vietą, tiek kvadratūrą, tiek patį verslo centrą ir papildomas paslaugas. Šiuo metu patraukliausiai atrodo tos parduodamos komercinės patalpos Vilniuje, kurios įrengtos lengvai viešuoju ir privačiu transportu pasiekiamose miesto vietose, šalia prekybos centrų, parkų ar kitų lankytinų erdvių. Ypatingai vertinami modernūs verslo centrai, savo dėmesį skiriantys aplinkosaugos idėjoms, prisidedantys prie tvaresnio rytojaus kūrimo. Siekiant užtikrinti darbuotojų patogumą, daug dėmesio skiriama patogioms automobilių stovėjimo aikštelėms, verslo centrų įrengimui, poilsio ir laisvalaikio zonoms. Tyrimai rodo, kad modernius verslo centrus kur kas palankiau vertina ne tik verslai ir jų darbuotojai, bet ir čia besilankantys klientai. Kitaip sakant, investicijos į šiuolaikines komercines patalpas užtikrins didelį nuomininkų dėmesį ir leis kalbėti apie aukštas nuomos kainas. NT ekspertai rekomenduoja rinktis erdvias, lengvai zonomis dalinamas patalpas, kurias būtų galima pritaikyti tiek didesnio, tiek mažesnio kolektyvo poreikiams ar, prireikus, – sukurti kelis atskirus biurus.