,

Autobusų nuoma – ir turistams, ir verslininkams

autobusas

Minkštos ir patogios kėdės, daug vietos kojoms ir nepakartojami vaizdai pro langus!  To tikrai nepasakysi apie lėktuvus, bet tokiais patogumais gali mėgautis besirenkantys keliones autobusais. Autobusų nuoma suteikė galimybę autobusais keliauti platesniam žmonių ratui, o tai daro gyvenimą daug įdomesniu. Tad šiandien pasidomėsime kas renkasi autobusų nuomą, kokiais tikslais keliaujama ar važiuojama ir kokie dar yra kelionės autobusu privalumai?

Išvykos komandos formavimui

Darbas didelėje įmonėje suteikia daug galimybių, tačiau kai visi darbuotojai pasiskirstę įvairiuose skyriuose ar net miestuose, o gal net daug dirba iš namų, santykiai tarp darbuotojų tampa keblūs. Vienas kito pažinojimas leidžia daug lengviau bendrauti darbinėje aplinkoje, žinoti kuo užsiima vienas ar kitas darbuotojas, kokios jų stipriosios pusės. Todėl komandos formavimo išvykos yra puikus pasirinkimas norint sustiprinti komandą ir įkvėpti komandą. Išsinuomavus autobusą galima visiems kartu vykti į turistinę kelionę ar tiesiog į konferenciją, seminarą kitame mieste ar į numatytą vietą komandos formavimo renginiams, o dar pačios kelionės metu pradėti žaisti žaidimus, atlikti užduotis, diskutuoti taip stiprinant ryšį tarp darbuotojų.

Į renginius ir konferencijas

Kuomet reikia vykti į konferencijas, seminarus, ar parodas, ypač kituose miestuose ar šalyse, kelionės planavimas tampa sudėtingas. Kaip sutalpinti 30-40 darbuotojų į vieną lėktuvą, kiek kainuos papildomas bagažas, kaip koordinuoti pervažiavimus ir pan. Galvos skausmas administratorei. Tuo tarpu autobuso nuoma išsprendžia šią problemą – visi telpa į vieną transporto priemonę, galima pasiimti daugiau bagažo ir važiuojama savo tempu, negalvojant, kad reikia spėti į kokį traukinį ar pan. Patogu! Žinoma, jei reikia vykti į Naująja Zelandiją, šis būdas nepadės, bet artimiausias šalis, tokias kaip Vokietija, Belgija ar Estija, galima drąsiai pasiekti per parą.

Nuomotis autobusą verta net ir kuomet vyksta mažiau darbuotojų, tačiau reikia pasiimti daugiau bagažo. Net jei bus užimta tik pusė sėdynių, sakykime vyksta apie 20-25 žmones, tačiau galimybė pridėti pilną autobuso bagažinę daiktų – yra neįkainojama. Ypač jei bagaže sporto inventorius, jautri technika ar kita, kas sukelia problemų keliaujant lėktuvu.