Press "Enter" to skip to content

Automobilių nuoma – planuokite iš anksto

Visai nesvarbu, ar planuojate išsinuomoti automobilį vienam vakarui, ar mašinos jums prireiks keliems mėnesiams, apie auto nuomą derėtų pagalvoti iš anksto. Tokiu būdu sutaupysite ir laiko, ir lėšų ir liksite patenkinti savo pasirinkimu. Iš anksto ieškant automobilio nuomai galima rasti išties neblogų ir gana pigių variantų. Ypač jeigu aktualu ilgalaikė automobilių nuoma.

Automobilius nuomojančios įmonės dažnai siūlo gana platų transporto priemonių pasirinkimą. Kad tas pasirinkimas būtų tikrai racionalus, pirmiausia reikia atsižvelgti į savo poreikius, galimybes ir įpročius. Pirmiausia apmastykite kokiu automobiliu jums bus patogiausia važiuoti ne tik komforto, bet ir savo vairavimo patirties atžvilgiu. Įsitikinkite, jog pasirinksite transporto priemonę su tinkama pavarų dėže. Tiems, kurie be vargo gali vairuoti mašiną su mechanine pavarų dėže, jokių problemų nesukels automobilis ir su automatine pavarų dėže. Tačiau tie, kurie įvaldę išskirtinai tik automatinių pavarų dėžių automobilius, gali kilti daug problemų vairuojant mechaninę pavarų dėžę turintį automobilį.

Ypač į visus minimus aspektus derėtų atsižvelgti, jeigu jūsų planuose – ilgalaikė automobilių nuoma Kaune. Gerai įvertinę savo poreikius, galėsite džiaugtis automobiliu, kaip savu. O privalumų ilgalaikė nuoma turi išties nemažai. Ne viena automobilių nuomos įmonė jums pasiūlys lanksčias, su kiekvienu klientu individualiai derinamas nuomos sąlygas. Tai liečia sutarties terminą, pradinį įnašą, mėnesinių įmokų dydžių bei  laiko derinimą ir kt.

Kitas svarbus pliusas – visada techniškai tvarkingas automobilis. Paprastai šios transporto priemonės klientui perleidžiamos tik tuomet, kai įsitikinama, jog jų būklė yra nepriekaištinga. Taip sutaupoma nemažai laiko, nes klientui nereikia rūpintis automobilio priežiūra. Tą nuolatos atlieka nuomos įmonės specialistai, nežiūrint kuriam laikui išsinuomosite automobilį.

Jeigu automobilį  nuomosite  darbo reikalais, jokių stipriai juntamų piniginių išlaidų nepajusite. Nuoma gali būti nurašyta į įmonės veiklos išlaidas ir neįtakos įmonės balanso. Be to, tai visiškai apsaugo nuo bet kokių papildomų ir netikėtų išlaidų. Nuomos kainą ir mėnesines įmokas žinosite dar prieš pasirašydami nuomos sutartį.

Galiausiai – tokias sutartis paprastai lydi įvairios nuolaidos ir privilegijos: galimos automobilio įsigijimo patrauklios kainos, nuolaidos draudimui, padangoms, techniniam aptarnavimui ir kt.