Press "Enter" to skip to content

Autoservisai internete: greita registracija ir kokybiškos paslaugos

autoservisas

Sugedus automobiliui, autoserviso paieška gali tapti tikru galvos skausmu. Daugelis baiminasi, kad autoservisai ne visuomet teikia kokybiškas paslaugas. Todėl nemaža dalis vairuotojų mėgsta turėti patikimą meistrą, į kurį kreipiasi kiekvieną kartą prireikus specialisto pagalbos. Tačiau šiais laikais norint užsiregistruoti į autoservisą ar surasti patikimą vietą automobilio remontui, pasirodo, nebereikia net išeiti iš namų.

 

Autoservisai vis dažniau aptinkami internete

Šiais laikais, kai į internetą keliasi vis daugiau paslaugų, šiuo keliu žengia ir vis daugiau autoservisų. Tai reiškia, kad tiems, kurie ieško patikimos vietos automobilio remontui, gali daug padėti internetas. Ir ne, jau nebereikia tam skaityti krūvos skelbimų ar skirtingų autoservisų svetainių. Pasirodo, galima viską rasti vienoje vietoje. Pavyzdžiui, specializuotose paslaugų portaluose.

 

Lietuvoje jau kuriasi sistemos, kurios apjungia daugybę autoservisų visoje Lietuvoje ir taip vairuotojams pateikia visą reikalingą informaciją vienoje vietoje. Pavyzdžiui, platforma geriservisai.lt kviečia savo vartotojus išbandyti šiuolaikišką ir greitą būdą surasti autoservisą.

 

Kaip tai veikia?

Vairuotojai, ieškodami autoserviso, svetainėje gali surasti meistrą bet kuriame Lietuvos mieste. Pavyzdžiui, vos atėjus į platformą, siūloma pasirinkti savo automobilio markę, o tuomet – paslaugą, kuri Jums šiuo metu reikalinga. Sistema iš karto atrenka autoservisus, kurie teikia šią paslaugą. Sąrašą galite sumažinti pasirinkę vietovę, kuri Jus domina. Tereikia apžvelgti likusį sąrašą ir pasirinkti, kurie autoservisai Jums labiausiai patinka arba yra greičiausiai pasiekiami.

 

Kaip išsirinkti?

Tokiose platformose autoservisai gali būti vertinami ir reitinguojami pagal tai, ar klientai yra patenkinti autoserviso darbu. Tad įvedę visus reikalingus kriterijus ir pamatę autoservisų sąrašą, galite rinktis pagal jų reitingą. Nusprendę, kuriam autoservisus norėtumėte patikėti savo automobilį, galite arba užsiregistruokite internetu arba paskambinti į autoservisą. Tai labai patogu ir greita.

 

Be to, tokia sistema ne tik sutaupo Jums laiko, bet ir leis Jums daugiau sužinoti apie savo automobilį. Pavyzdžiui geriservisai.lt siūlo ne tik patogią paiešką, bet ir informatyvią vartotojo knygelę. Čia galite matyti visą aktualią informaciją apie savo automobilį. Ne tik apie tai, kokie darbai yra atlikti, bet ir informaciją apie planuojamus vizitus autoservise. Pavyzdžiui, sistemoje galite pažymėti, kada automobilyje buvo keisti tepalai ir artėjant laikui, kai tuo vėl reikės pasirūpinti, gausite priminimą. Tai reiškia, kad nuo šiol savo automobiliu rūpintis bus daug lengviau ir paprasčiau.