Press "Enter" to skip to content

Dažniausiai internetu perkamos automobilių detalės

detalės

Ieškantys automobilių detalių tikriausiai žino geriausias vietas kur jų rasti daug ir pigiai, tai Ebay ir Amazon platformos. Ne visada pasitaiko tokios aplinkybės kai galima laukti detalės vieną ar dvi savaites tad tenka suktis iš padėties perkant detales Lietuvoje. Ar jums įdomu kokios automobilių detalės turi didžiausią paklausą mūsų šalyje?

 

Išanalizavome Lietuvos automobilių detalių pardavėjų rinka ir nustatėme kokios yra didžiausios prekių kategorijos, kurios dalys ir aksesuarais yra perkami labiausiai. Visų pirma, norime atkreipti dėmesį, kad detalių kaip ir kitokių prekių, paklausa svyruoja priklausomai nuo metų laiko.

 

Automobilio išorė

 

Pačios populiariausios yra kėbulo, interjero ir apšvietimo prekės, taip yra todėl, kad Lietuvos automobilių parkas atsinaujina ne taip greitai kaip mums norėtųsi bet žmonės nori važinėti gražesniais automobiliai todėl juos puošia uždėję chromuotas apdailos detales, vėjo deflektorius, spoilerius ir panašius aksesuarus. Dar vienas faktorius kuris lemia tai, kad žmonės perka detales internetu ir remontuojasi patys, tai mažos pajamos. Dauguma vairuotojų kurie važinėja su 10 ir senesniais automobiliais remontuojasi juos patys savo garažuose taip taupydami pinigus. Remonto kokybė šioje vietoje visiškai nesvarbi ir apsisprendimą lemia tik kaina.

 

Interjero detalės

 

Nepatikėsite, tačiau kitos pagal populiarumą automobilių prekės tai guminiai ir medžiaginiai kilimėliai, langų tamsinimo plėvelės, sėdynių užvalkalai, įvairūs organaizeriai ir kiti reikmenys kurie padidina keleivių komfortą ir suteikia jaukumo automobilio viduje.

 

Ratai

 

Ratlankiai ir padangos internetu perkamos palyginti dažnai. Kodėl taip yra? Jei nuvyksite į padangų parduotuvę ten rasite tik tokias padangas kurias siūlo pardavėja bet tai nebūtinai tokios kurių norite jūs. Pavyzdžiui, jus domina vasarinės padangos kurių triukšmo koeficientas yra A tačiau yra didelė tikimybė kad parduotuvė tokių padangų neturi arba jūsų netenkins kaina ar gamintojas (kinietiškos). Tuo tarpu internetinėje parduotuvėje rasite visokių klasių padangų kurias galima rinktis ir pagal energijos taupymo ir triukšmo lygio klases. Šia paslauga dažniausiai naudojasi rajonų gyventojai nes ten nėra didelių padangų parduotuvių o vietiniai prekeiviai siūlo labai mažą asortimentą.