Press "Enter" to skip to content

Dovanos vaikinui

dovanos vaikinui

Trumpai aptarkime dar vieną dovanos vaikinui idėją –  vyriškų apyrankių tipą.

Pirma dovanos idėja – tai apyrankės iš jūrinės virvės. Šios apyrankės labiau dera prie laisvalaikio stiliaus, atostogaujant. Tai ryškios ir išskirtinės apyrankės. Tad jas dažniau renkasi ryškios, nenustygstančios vietoje asmenybės.

Dar vienas aksesuarų tipas, kurį vyrai vis labiau pamėgsta tai vėriniai ant kaklo. Jiems galioja panašios taisyklės kaip apyrnkėms – vėrinių yra įvairiausių, svarbu atsižvelgti ką mėgsta konkretus asmuo. Vyriški vėriniai visgi dažniausiai pasirenkami iš įvairių akmenų, dažniausiai turintys išskirtinę detalę. Bet taip pat gali būti odiniai ar metaliniai. Labai populiarūs vyriški kaklo papuošalai iš akmenėlių, karoliukų. Dabar juos nešioja labai daug vyrų, vaikinų. Tai tapo stiliaus dalimi neatsiejama nuo mados kasdienybėje. Tai tikrai atrodo labai stilingai ir išskirtinai iš aplinkos. Galime dabar pamatyti daugiau stilingų žmonių nei bet kada anksčiau. Tai tikrai matosi jei tik apsižvalgysime.

Yra 5 punktai, kad vyras yra stilingas: ( puiki dovanos vaikinui idėja)

  1. Jis nešioja laikrodį. Tai pabrėžia jo stilių ir charakterį. Visada pagal vyro laikrodį galite sužinoti apie jo charakterį.
  2. Apyrankės – jei jis mėgsta apyrankes, nesvarbu ar odinės ar metalinės tai rodo, kad jis kreipia dėmesį į savo stilių ir jam tai rūpi. Žinoma, galime atkreipti dėmesį koks tai stilius, kokios apyrankės, nes tai irgi daug pasako.
  3. Kaklo papuošalai vyrams – tai padeda jam jaustis labiau užtikrintu ir labiau pasitikėti savimi. Jau vis dažniau matome vyrus su papuošalais ant kaklo. Tai stiliaus dalis itin svarbi šiandien.
  4. Saulės akiniai – taip pat prideda žavesio ir išskirtinumo.
  5. Paskutinis ir itin svarbus bruožas yra vyro batai. Pagal vyro batus galime spręsti koks jos supratimas apskritai apie madą. Jei jis juos nešioja stilingai priderintus, gerai prižiūrėtus tai vyras, kuris itin pasitiki savimi.

Svarbiausia nepamiršti, kad dovanos vaikinui nėra svarbiausia. Mūsų aksesuarai yra mūsų saviraiškos dalis. Jie atspindi kas mes esame, mūsų pomėgius, bei prioritetus.

Beabejo, visada galima dovanoti laikrodį, piniginę, gražią taurę viskiui ir pan. Juk mūsų dovana atspinti kaip mes pažįstam tą žmogų, ar girdim apie ką jis kalba ar svajoja. Todėl dovanos vaikinui turi būti apgalvotos ir parinktos pagal jo asmenybę.