Press "Enter" to skip to content

Dulkių siurblio galingumas – ne vien jo variklio „jėga“

dulkių siurblys

Pirkdami vieną ar kitą buitinės technikos prietaisas, dažnas iš mūsų ieško kuo galingesnio varianto. Ne išimtis ir dulkių siurbliai. Tačiau maždaug prieš metus, siekiant tarptautiniu sumažinti suvartojamos energijos kiekį, iš prekybos buvo išimti galingesni nei 900 W siurbliai. Dėl to anaiptol nereikia nuogąstauti. Galingi dulkių siurbliai yra tie, kurie išpildo individualius jūsų bei jūsų šeimos poreikius, o ne išsiskiria itin galingu varikliu. Internetinės parduotuvės pigu.lt ekspertai pataria, į ką atsižvelgti renkantis minėtą prekę.

Dukių siurblių manevringumas. Įsigijus didelį, sunkų dulkį siurblį, kurį turėsite pernešti per  kiekvieną kliūtį, pavargsite ne nuo siurbimo, bet nuo minėto tampymo proceso. Atsižvelkite į savo namų išplanavimą bei esamų daiktų kiekį ir rinkitės kaip įmanoma manevringesnį variantą. Tiesa, kuo daugiau funkcijų įrankis turi, tuo šis mažiau manevringesnis: plaunantys ar valantys garais siurbliai visa bus didesni griozdai už įprastą, atliekantį tik siurbimo funkciją.

Laido ilgis. Jei, namuose įvedant elektros instaliaciją, nenumatėte visų niuansų ir nepasirūpinote didesniu kiekiu elektros lizdų, pagalvokite apie tai rinkdamiesi dulkių siurblį. Pastarojo laido ilgis turi būti kuo ilgesnis (ypač kalbant apie dideles patalpas), jog nereikėtų kelis kartus, ieškant elektros lizdo, nutraukti darbo ir išjunginėti bei junginėti prietaiso iš naujo.

Antgaliai. Įsigijus pirmą pasitaikiusį dulkių siurblį (aišku, pardavėjo labiausiai išgirtą), rizikuojama, jog daugybė antgalių mėtysis nepnaudoti, o reikiamo komplektacijoje nerasite. Norint užbėgti už akių šiam nesusipratimui, dėrėtų įvertinti namuose esačių baldų aukštį (kad būtų įmoma po šiais patogiai išvalyti) bei paviršių ypatybes (ilgo plauko kilimai – vienas didzžiausių galvos skausmų).

Energijos klasė. Sąmoningiems pirkėjams, galvojantiems ne tik apie būsimas elektros energijos išlaidas, bet ir aplinkosaugos idėjas, rekomenduojama vadovautis ant kiekvieno buitinės technikos prietaiso pateikta informacine kortele. Pastarojoje rasite informaciją, susijusią su energijos suvartojimu, triukšmingumu, prietaiso efektyvumu siurbiant skirtingus paviršius, atgaliniu dulkių išmetimu ir kita.

Galingi dulkių siurbliai yra tie, kurie pajėgūs efektyviai susidoroti su jūsų namuose esančiomis dulkėmis bei kitais nešvarumais. Norint rasti tokį variantą, kaip supratote, reikia atlikti namų darbus: susipažinti su reikiamo buities prietaiso techniniais parametrais ir pritaikyti šiuos prie savo poreikių.