Elektriniai boileriai vasarnamiui

elektrinis boileris

Laikai, kai vasarnamiuose ar sodybose, kurias aplankome tik vasaros metu, o žiemą laikome užrakintas, būna tik šaltas vanduo, baigėsi. Šiandien kaip niekad patogu naudotis karštu vandeniu iš čiaupo vasarnamiuose net neturint jame krosnelės ar katilo. Jeigu tik iki sodybos nutiestas vandentiekis ir įrengta elektra, sprendimas mažų mažiausiai paprastas – elektrinis boileris yra tai, ko reikia jūsų sodybai.

Retas Lietuvoje gali pasigirti didžiulėmis vilomis, su dešimt kambarių. Dauguma mūsų turime sodo namelius netoli gamtos, ar kaimuose. Čia vasarą atvykstame su šeimomis savaitgaliui, kepame šašlykus, ilsimės. Tačiau net ir pora dienų vasarnamyje gali apkarsti, jeigu nėra elementarios prieigos prie karšto vandens. Kai kuriose sodybose nėra dušų, o kiti sugeba įsirengti virtuvėles ir net gi kompaktiškus vonios kambarius. Geriausias variantas norint, kad šiose sodybos patalpose būtų tiekiamas karštas vanduo, tai įsirengti elektrinį boilerį. Kodėl elektrinį?

Mažos talpos elektriniai boileriai gali būti nejungiami kiaurus metus – nieko su jais neatsitiks. O atvykę atostogauti ir įsijungę boilerį plauti indams ar nusimaudyti, be vargo galėsite juo naudotis viešnagės metu. Žinoma, yra prieinami skirtingi variantai – tarkime, jeigu sodyboje nėra įrengto dušo, o tik maža kriauklytė, visiškai nereikia net ir mažos talpos boilerio. Tokiems atvejams patogus variantas – momentiniai vandens šildytuvai po kriaukle ar virš kriauklės. Jų veikimas toks, kad įjungus boilerį prie elektros, kaitinimo elementas veiks tik pro mechanizmą keliaujantį vandenį, kuris iš karto bėgs pro čiaupą.

Taigi, bet kurios rūšies elektrinis boileris yra tinkamas pasirinkimas vasarnamyje norint turėti karšto vandens. Tereikia atkreipti dėmesį į tai, kiek daug vandens bus sunaudojama ir kokiai paskirčiai jis bus reikalingas. Net ir mažas boileris garantuos komfortą kiekvienos viešnagės sodyboje metu. Tačiau svarbu nepamiršti jog boileris turi būti kokybiškas. Taigi, pirkdami boilerį įsitikinkite jog jis yra patvarus ir ilgaamžis. Rinkitės jau patikrintų gamintojų elektrinius boilerius bei nepirkite labai nukainuotų produktų. Nukainotos prekės gali būti brokuotos, ar tiesiog nefunkcionuoti tinkamai ar pagal paskirtį.