Press "Enter" to skip to content

Elektrinių pjūklų dalys internetu

 

Elektrinių pjūklų privalumai

Jeigu ieškote įrankio, su kuriuo norėsite pjauti malkas, genėti šakas ir šalia yra elektros lizdas – elektrinis pjūklas gali būti idealus pasirinkimas. Šiuolaikiški pjūklai yra pakankamai galingi, gali siekti iki 2,5 kW. Vis tik, darbui namų sąlygomis nebūtina itin didelė galia. Pjūklų iki 2 kW privalumas – mažesnis svoris, todėl juos lengviau valdyti net ir daug pjovimo patirties neturintiems asmenims.

Elektrinių pjūklų dalys

Įsigyjant įrankį internetu atkreipkite dėmesį ar yra visos elektrinių pjūklų dalys, kurių prireiks darbo metu. Pjovimo metu rekomenduojama dėvėti tinkamą aprangą, būtina įsigyti apsaugą akims, ausims, o geriausia turėti šalmą su antveidžiu ir ausinėmis. Šias priemones pakankamai nebrangiai galite įsigyti parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt. Čia rasite ir kitas, kokybiškas elektrinių pjūklų dalis, atsargines pjovimo juostas ir grandines, galandinimui reikalingos priemones. Darbui su elektriniu pjūklu jums pravers elektros laido ilgintuvas, kokybiška alyva grandinės sutepimui.

Elektrinio pjūklo minusai – kad su juo negalima dirbti per lietų ir kad būtinas elektros lizdas. Planuojant atlikti daugiau pjovimo, statybos darbų galima įsigyti elektros generatorių.

Grandinės priežiūra

Kaip benzininių, taip ir elektrinių pjūklų grandinę reikia dažnai galąsti tam, kad ji nesudiltų. Taip pat reguliariai valykite alyvos kanalus, prižiūrėkite, kad į grandinės ir juostos griovelius nepatektų svetimkūniai, purvas, žemė. Naudojantis grandininiu pjūklu svarbu tinkamas grandinės įtempimas. Ji turi būti prigludusi prie juostos, ne kaboti. Darbo metu grandinė gali per daug atsilaisvinti, tai pastebėjus reikia nutraukti darbą, nes ji gali nukristi ar nutrūkti. Įprastai pjūklai turi grandinės reguliatorių, kurį pasukus specialiu raktu ši atsilaisvina arba įsitempia. Nereguliuokite grandinės kol ji karšta, nes vėsdamas metalas traukiasi, todėl galite pertemti grandinę. Jeigu planuojate dirbti intensyviau ir nenorite gaišti laiko pjovimo metu grandinės galandinimui, turėkite atsarginę.

Greitai dyla ne tik tokios elektrinių pjūklų dalys, kaip grandinės ir pjovimo juostos, bet ir vidinės detalės. Jeigu jūsų pjūklas neužsiveda, ar užsivedęs greitai užgęsta, atraskite priežastį, nusidėvėjusias detales pakeiskite naujomis.