Press "Enter" to skip to content

Etikečių spausdintuvai: kaip išsirinkti?

 

etikečių spausdintuvai

Etiketės ir lipdukai – labai svarbi įmonių veiklos dalis. Etikečių spausdinimu galima pasirūpinti ir patiems, jeigu tiksliai žinote, kokie yra Jūsų poreikiai. Rinkoje siūlomi įvairūs etikečių spausdintuvai, kurie pritaikyti skirtingoms verslo sritims. Renkantis tokia techniką pirmą kartą, reikėtų pasidomėti, kuo vieni spausdintuvai skiriasi nuo kitų. Rinktis reikėtų pagal kelis svarbiausius kriterijus.

Profesionalui ar mėgėjui?

Priklausomai nuo to, kokia bus spausdintuvo paskirtis, priklauso ir jo pasirinkimas. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų veikla tokia, jog etiketes reikia spausdinti konkrečiose vietose keičiant jas, Jums gali pravesti mobilus etikečių spausdintuvas. Tai nedidelis aparatas, kuris spausdina mažus kiekius etikečių. Jis yra nešiojamas. Dažniausiai tokiais aparatais prekės žymimos jau pardavimo salėje.

 

Jeigu Jums reikalingas masinis etikečių gaminimas, greičiausiai Jums reikėtų ieškoti tokių aparatų, kurie yra priskiriami prie pramoninių etikečių spausdintuvų. Tokia technika gali atspausdinti didelius kiekius etikečių vienu metu. Taip pat su šiais aparatais galite nustatyti etikečių dydžius, spalvas, šriftus.

Ar reikia spalvų?

Renkantis aparatą, atkreipkite dėmesį į tai, kokias funkcijas atliks spausdintuvas. Tiek profesionaliam, tiek mėgėjiškam naudojimui parduodami etikečių spausdintuvai gali būti spalvoti arba ne. Dažniausiai spalvotos etiketės naudojamos produktų ženklinimui. Taip pat įmonės logotipų gaminimui. Nespalvotos etiketės dažniausiai klijuojamos ant tokių produktų, kurių etiketėse pateikiama labai nedaug informacijos.

 

Pastarosios etiketės kainuoja daug pigiau. Jų spausdinimui pakanka ir ne itin galingo, nedidelio spausdintuvo. O štai spalvotas etiketes ir lipdukus spausdinantis aparatas, kuris dar gali spausdinti ne tik tekstą, jau bus kiek rimtesnė investicija.

Ar verta pirkti patiems?

Nemažai verslininkų renkasi ne patys spausdinti jiems reikalingas etiketes ir spausdintuvus, bet šią paslaugą užsakyti iš profesionalų. Spausdintuvų aparatai yra gana brangiai kainuojanti technika. Todėl nemažai verslų susimąsto, ar verta pirkti aparatą, ar geriau užsakinėti etikečių spausdinimą kaip paslaugą ir kiekvieną kartą už tai mokėti.

 

Be to, labai svarbu atminti, kad tokia technika kaip etikečių spausdintuvai, reikalauja ir atitinkamos kvalifikacijos specialisto. Tai reiškia, kad aparatas veiks tiek efektyviai, kaip tinkamai jis bus valdomas ir prižiūrimas. Ypač mažos įmonės ne visuomet gali sau leisti samdyti profesionalų techniką. Todėl pasirenka spausdinti etiketes už pinigus. Tai leidžia išvengti tokių situacijų, kai sugedus spausdintuvui įmonėje, kyla pavojus, kad sustos veikla, kol atsiras profesionalas, galintis pašalinti gedimą.