Press "Enter" to skip to content

Gamybinių patalpų valymas, dezinfekcija, trinkelių ir fasadų plovimas

Ilgametę patirtį turintys įmonės „EVP PROJEKTAI“ specialistai atliks pramoninių, gamybinių patalpų valymą, sandėlių, įrangos bei mechanizmų valymo darbus. Taip pat galima patalpų ir paviršių dezinfekcija, nustačius, kad gamybinėse patalpose buvo COVID-19 užsikrėtęs asmuo.

Gamybinių patalpų dezinfekcija

Nustačius tarp gamybos įmonės darbuotojų užsikrėtusį koronavirusu, apima nerimas, kaip bus su kitais darbuotojais, kaip juos apsaugoti nuo užkrato? Pasitelkite patyrusią mūsų komandą, kuri kruopščiai ir profesionaliai atliks patalpų dezinfekciją. Didesnių patalpų dezinfekcija atliekama užpildant ją dezinfekciniu rūku. Tokiu būdu bus pasiektas kiekvienas patalpos kampelis, grindys, visi paviršiai ir vos per kelias minutes bus sunaikinti pavojų keliantys virusai. Gamybinių patalpų valymas su dezinfekcija užtruks vos kelias valandas. Darbuotojai netrukus galės grįžti prie gamybos darbų ir jaustis saugiai.

Visi valymo darbai su viena komanda

Mūsų komandoje dirba tik gerai apmokyti bei turintys ilgametę patirtį žmonės, kurie gali atlikti bet kokius valymo darbus. Įmonių vadovams, bendradarbiaujantiems su mumis nereikės rūpintis, kas galėtų nuvalyti aukštai esančius langus, nušveisti pastato fasadą, alyvuoti medines grindis, cheminiu būdu išvalyti kilimus, nes šiuos darbus profesionaliai atlieka mūsų komandos darbuotojai.

Gamybinių patalpų valymas

Įmonių vadovai, turintys gamybinių patalpų, puikiai supranta, kaip joms reikalinga kasdieninė priežiūra. Reikia ne tik valyti grindis, bet ir šaldytuvus, sandėlius, mechanizmus. Mūsų darbuotojų atliktas mechanizmų bei gamybinių patalpų valymas džiugins švara kiekvieną dieną. Darbuotojai turi pakankamai patirties, kad galėtų atlikti įvairių paviršių, grindų, sienų, lubų, pramonėje naudojamų prietaisų valymo darbus. Taip pat galime atlikti dezinfekciją maisto pramonės įmonės sandėliuose.

Gamybinių patalpų išorės darbai

Mūsų specialistai pasirūpins ne tik patalpų vidaus valymo darbais, bet ir išore. Galime atlikti fasadų ir trinkelių plovimo darbus. Ilgainiui ant pastatų fasadų atsiranda dulkių, kerpių, paukščių paliktų nešvarumų, o kieme esančios trinkelės praranda savo spalvą, tarpuose pradeda dygti piktžolės. Profesionaliai atliktas trinkelių bei fasadų plovimas padeda pašalinti visus nešvarumus ir atgauti gražią išvaizdą. Gamybinių patalpų valymas ir kiti darbai gali būti atlikti patogiu laiku, kai bus mažiausiai žmonių bei judėjimo patalpose.