Gelinis nagų lakas: Kaip tai veikia?

Geliniai nagų lakai sukuria labai tvirtą apsaugą, palyginti su kitais lakais, ir beveik niekada nenusitrina. Šie nauji geliniai lakai nėra būtent uv geliniai nagai ir ne visai nagų lakas, jie yra tarsi jų hibridas. Shellac yra vienas prekės ženklas, o Geleration – kitas. Norint tinkamai užtepti gelinį laką, reikia naudoti ultravioletinę arba UV šviesą, kad būtų sukietintas kiekvienas sluoksnis.

Šis hibridinis nagų lakas – geliniai lakai puikiai tinka norint palengvinti klientui susipažinti su UV gelio idėja ir teikiama nauda. Jei norima nuimti laką, reikia naudoti lako nuėmiklį, o norint jį nuimti, reikia jį ten mirkyti gana daug minučių. Manau, kad tai yra vienas didžiausių gelinio lako trūkumų, tačiau jo privalumų yra daug.

UV gelio lakas

Yra dar keletas gelinio nagų lako trūkumų. Palyginti su įprastu manikiūru, jie yra brangūs, nes reikia atsižvelgti į gelinio lako ir UV lempos kainą. Jie nėra tokie tvirti kaip visas gelinis nagų lakas arba akrilinis nagų lakas. tačiau jie išsilaiko nuo 2 iki 3 savaičių nesuskilinėdami. Jei klientui atsibosta spalva, juos taip pat galima perlakuoti įprastu laku. Tai tikrai padeda kompensuoti gelinio lako manikiūro išlaidas, nes manikiūro nereikia taip dažnai. Kartais jie vis dėlto nepateisina lūkesčių. Juos dengti ir šalinti turėtų profesionalai. Galima tai daryti ir patiems, tačiau įsitikinkite, kad turite pakankamai žinių apie gelinio lako naudojimą. Kai nagai suskilinėja arba lūžta, jie linkę išsipūsti. Dėl to vienas žmogus negali to sutvarkyti. Žmogus bus priverstas eiti į saloną ir ten jį sutvarkyti arba pakeisti.

Kaip ir bet kurie kiti dirbtiniai nagai, ypač akriliniai nagai, yra pavojus ir tikimybė susirgti grybeline infekcija ir užsikrėsti ja po dengimo procedūrų ir jų metu. Todėl svarbu valyti nagų odeles ir nago guolį. Geriau naudoti alkoholį arba dezinfekavimo priemonę prieš dirbtinių nagų dengimą. Nagus prižiūrėti būtina. Taip pat labai svarbu rūpintis savo dirbtiniais nagais. Kartkartėmis būtinai sudrėkinkite odeles ir dažnai lakuokite nagus. Būtina tinkama priežiūra.

Taip pat yra privalumų renkantis gelinius nagus iš akrilinių dirbtinių nagų. Vienas iš nemažų gelinio nagų lako privalumų yra tas, kad jie atrodo taip pat kaip natūralūs nagai. Šie geliniai nagai atrodo ploni ir blizgantys. Specialūs klijai, naudojami tam, kad jie galėtų prilipti prie nagų, yra visiškai bekvapiai, todėl jie yra saugūs visiems.

„Gelish” ir „Shellac”: Kuris geresnis?

„Gelish” ir „Shellac

„Gelish” ir „Shellac” – tai klausimas, kurį šiuo metu tikriausiai sau užduoda daugelis moterų, ypač jei jos mėgsta dažnai naudoti nagų laką. Nors „Gelish” ir „Shellac” yra tos pačios produktų linijos, yra keletas esminių skirtumų, kuriuos pastebės nagų lako žinovės. Ir „Gelish”, ir „Shellac” yra hibridiniai lakai / geliai, kuriuos moterys gali tepti ant nagų kaip įprastą laką. Didelis abiejų linijų produktų patrauklumas moterims yra tas, kad juos galima nešioti apie 3 savaites. Tuo abiejų hibridinių lako ir gelio produktų linijų panašumai ir skirtumai nesibaigia.

Spalvos

Svarstydamos „Gelish” ir „Shellac” temą, moterys turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad „Gelish” ir „Shellac” iš esmės yra vienodos tiek populiarumo, tiek kokybės atžvilgiu. Tačiau kiekvienos atitinkamos produktų linijos formulės šiek tiek skiriasi. Kalbant apie pagrindinį skirtumą, didžiausias skirtumas tarp šių dviejų priemonių yra galimų spalvų rūšys.