Press "Enter" to skip to content

Geriausi patarimai, kaip vaikščioti su aukštakulniais

Aukštakulniai gali būti puikus avalynės pasirinkimas. Tačiau jų įsisavinimas gali kiek užtrukti. Jei nesate tikri, kaip vaikščioti aukštakulniais, bet vis tiek norite juos įtraukti į savo garderobą, pateikiame geriausius patarimus, kurie Jums padės.

1. Tobulinkite savo laikyseną

Gera laikysena turi keletą privalumų. Tai gali padėti sumažinti tokias problemas kaip rėmuo, palengvinti nugaros skausmus, bei palengvinti vaikščiojimą aukštakulniais. Dirbdami su savo laikysena pagerinsite stuburo tvirtumą, svorio centrą ir bendrą pusiausvyrą, o visa tai palengvins avalynės su aukštesniais kulnais dėvėjimą.

2. Raskite tinkamiausia avalynę sau

Jei pastebėsite, kad batai nuolat slysta nuo kojų, kai padedate kojas ant grindų, jais bus daug sunkiau vaikščioti. Jūsų pėdos rutulys yra plačiausioje pado vietoje. Pasimatuokite ir pavaikščiokite su keliais skirtinais modeliai prieš juos pirkdami. Įdėmiai pasirinkite geriausią batų dydi.

3. Neskubėkite rinktis aukščiausio kulno

Kaip ir su bet kokia kilusia problema, pradėkite nuo mažiausios bėdos, kai išspręsite ją, galėsite judėti toliau. Toks principas galioja ir su aukštakulniais. Jei nesate prate devėti aukštesnio kulno avalynės, neskubėkite rinktis 10cm aukščio kulno. Pasirinkite žemesnį kulną, kai priprasite prie jo, bus daug lengviau pereiti prie ekstremalesnio modelio. Taip įgysite pasitikėjimo savimi, vaikščioti su aukštakulniais bus daug lengviau.

4. Kuo storesnis kulnas, tuo lengviau eiti

Storesnis kulnas suteiks daugiau atramos ir stabilumo, o tai idealu, jei nesate įpratę vaikščioti su kulnais. Įpratę vaikščioti su storesniu kulnu, geriau suprasite, kaip vaikščioti su stiletais, ir galite jaustis pakankamai pasitikintys, kad išbandytumėte plonesnį kulną.

5. Išbandykite platformas arba pleištus

Kai mokoties vaikščioti su aukštakulniais, pleištai ir platformos yra puikus atspirties taškas. Pleištai suteikia daugiau atramos per visą pėdos ilgį. Tuo tarpu platformos vienu ypu pakels visą pėdą, todėl aukštesni kulniukai atrodys šiek tiek trumpesni ir lengviau valdomi.

6. Paruoškite batus

Prieš išeidami su savo naujais aukštakulniais į pasaulį, pabandykite juos avėti namuose. Tai padės suminkštinti batus, kad jie netrinktų pėdų ir neliktų pūslių, kai esate lauke. Be to, tai suteikia papildomos vaikščiojimo praktikos.

7. Pirmas ant grindų eina kulnas

Vaikščiojimas su aukštakulniais skiriasi nuo vaikščiojimo su bet kokio kito stiliaus batais ir tam gali prireikti šiek tiek pasitreniruoti. Vaikščiodami su plokščiais batais, tokiais kaip sportbačiai, visa koja maždaug tuo pačiu metu atsitrenks į grindis. Tačiau kai vaikštote kulnais, jūsų kulnas pirmiausia turi liestis su grindimis, o likusi pėdos dalis turėtų sekti paskui. Prie to gali prireikti šiek tiek priprasti, todėl labai svarbu kiek įmanoma praktikuoti vaikščiojimą su naujais kulnais.

8. Ženkite mažesnius žingsnelius

Atminkite, kad prieš bėgdami turite išmokti vaikščioti. Kai avėsite aukštakulnius, ypač siaurus kulnus ar stiletus, daug mažiau pėdos liesis grindis. Tai reiškia, kad norint jaustis stabiliai ant kojų, reikia daugiau praktikos. Žengti mažesnius žingsnius ir eiti lėčiau bus daug lengviau, nei bandyti eiti įprastu, greitesniu tempu. Kai vis labiau pasitikėsite savimi, pastebėsite, kad natūraliai galite pagreitinti tempą. Aukštakulniai gali padėti pagražinti bet kokią aprangą, bet kokiai progai. Su jais galite jaustis galingai, prabangiai, tai padeda labiau pasitikėti savimi. Tai puikus būdas, žengti iš sav komforto zonos ir paįvairinti savo garderobą. AvalynėTau.lt internetinėje parduotuvėje rasite daugybč tipo aukštakulnių pagal savo skonį, bet kokiai progai. Apsipirkite greitai ir saugiai.